Wpis z mikrobloga

Czasem wieczorem przed snem myślę sobie, że super by było sobie zasnąć mając obok miłą i fajną dziewczynę, a takiej nie mam. I wtedy sobie zdaję sprawę, że śpię na podłodze w jednym gorącym od słońca poddaszu pokoju z mamą, kuleję, a lata biedy i trudnych sytuacji życiowych sprawiły, że jestem pesymistą i gburem z depresją. I wtedy jak się zastanowię i skonfrontuję rzeczywistość z moimi oczekiwaniami wyraz mojej twarzy przypomina "xD"


#feels #oswiadczenie #przegryw #depresja #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #pomocy #smutnazaba #zalesie #zycie
  • 19
@januszhajsow: Nie jestem w stanie krótko tego opisać. To działa na zasadzie zrozumienia, że nic nie musisz w tym życiu i nikogo nie musisz zadowalać, ponieważ nawet jeśli tego nie zrobisz to niczego nie tracisz. To CI ludzie którzy oczekują od Ciebie tracą, ponieważ ich oczekiwanie nie będzie wypełnione. Na tej samej zasadzie działa oczekiwanie Twoje wobec kogoś. Im większe oczekiwania, tym większy dół. Np. ludzie w młodości są idealistami i
Dałem plusa za rozpisanie się, bo mi by się nie chciało ( ͡ ͜ʖ ͡)

Są jednak takie minima, które trzeba spełnić, żeby mieć chociaż siłę wskoczyć na wyższy poziom - tzw. piramida potrzeb Masłowa.

Właśnie śpię na podłodze, bo mam tak #!$%@? kręgosłup (ciężką pracą ludzie się bogacą hehe, przez bycie biedakiem musiałem tyrać, zamiast np. studiować jak 90% rówieśników) a moje #!$%@? składane łózko nie
@LajfIsBjutiful: Ból fizyczny to już inna para kaloszy i taka przykładowa złamana ręka będzie boleć choćbyś miał najlepsze nastawienie psychiczne. W tym aspekcie warto wierzyć, że zmienimy to (nie samo się zmieni, tylko my to zmienimy, bo dajemy sobie moc sprawczą, KONTROLĘ nad swoim życiem). Też nie miałem miło w życiu, ale od dłuższego czasu w ogóle się tym nie przejmuję i nie przypominam sobie kiedy byłbym smutny lub zdenerwowany. Akceptuję
@nowywinternetach: E, tutaj to już odjechałeś.

Ten smutek też wynika z jakichś oczekiwań.


Być może, nie jestem pewien. Ale szybko analizując - wynika z chęci przeżywania kolejnych doświadczeń jak najdłużej. Kropka. Nie ma w tym drugiego dna i głębszej filozofii.

czemu ta śmierć jest według Ciebie zła


Z tego samego powodu, dla którego zły jest koniec interesującego serialu. Bo chciałoby się zobaczyć / przeżyć więcej, czymkolwiek to więcej będzie.

po śmierci