Wpis z mikrobloga

W #korpo zaczęto zamawiać mleko bez laktozy do kawy, gdyż kilka osób zgłosiło taką potrzebę. W ciągu dwóch miesięcy okazało się, że ponad połowa pracowników pije mleko bez laktozy. Jako, iz tego zamówiono mniej od zwykłego - mleko się skończyło.
Od rana wielka #afera:
- hurr durr! Skończyło się mleko bez laktozy! co ja teraz zrobię?!
- Nie wiedziałem, że masz nietolerancję laktozy.


Nie wiem jak to skomentować.

#korposwiat #logikarozowychpaskow #rozowykorposwiat
karpadoor - W #korpo zaczęto zamawiać mleko bez laktozy do kawy, gdyż kilka osób zgło...

źródło: comment_54lb5E4KDIDGwBWwEF6WaqoFYZHkU7DP.jpg

Pobierz
  • 46
@karpadoor: Trzeba wymyślić jakis #!$%@? trend, który mówi, że na przykład dziennie trzeba wypijać litr soku marchwiowego, bo to leczy wszystkie choroby. Potem będzie można łatwo spostrzec frajera, po pomarańczowej skórze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolikatewiczownik: co do bycia koneserem alkoholi - akurat taki Wild Turkey 101 serio jest zajebisty i każde dziecko, kierowca i kobieta w ciąży powinni spróbować.

U mnie w korpo wszyscy doją zwykłe mleko poza jakimś niewielkim procentem ludzi z nietolerancją i problemu nie ma. Po cholerę mleko bez laktozy komuś, kto nie ma problemów zdrowotnych? Chyba tylko po to, by się tej nietolerancji nabawić i do końca życia musieć zasuwać przepłaconym,
@karpadoor Mleko bez laktozy jest smaczniejsze, słodsze. Kiedyś na wyjeździe robiłem kawę znajomym z takim mlekiem to każdy myślał że kawa posłodzona.

Nastała moda na hejt na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@batman87co nie ma czegos taiego jak nietolerancja cukrow prostych ale przy np nieprawidlowej florze bakteryjnej i zlym trawieniu jedzenie duzej ilosci weglowodanow bedzie skutkowalo wzdeciami i masa gazow wiec rezygnacja z nich jest.dobrym pomyslem
@deny06: Wydaje mi się, że nie nastala moda na hejt, tylko na promowanie tego co jest "mniej szkodliwe". Wszystki musi byc eko,ale zdrowsze i droższe od poprzedniego produktu. Za chwile może być tak, że czlowiek którego nie stać na wszystko co jest eko i wtedy bedzie hejtowany, bo jak on może sie tak odżywiać? Hurr durr