Wpis z mikrobloga

Po 3 tygodniach na l4/urlopie wróciła moja #!$%@? :> Jeszcze nie miałam przyjemności z nią pracować po przerwie ale od rana już mam x telefonów nieodebranych i jeszcze więcej wiadomości na fejsie że jaki syf jest w pracy i ona chce się przenieść xD oby jak najszybciej xD podobno już jest napisana skarga, nie mogę się doczekać jutra aż będę mogła ją przeczytać ʕʔ #gownowpis #zalesie #pracbaza
  • 6
via Android
  • 2
@Zabojcza_Rozowa na ten moment wiem tyle że stwierdziła że Nie było sprzątane od 3 tygodni, że ciekawe co ja z koleżanką robiłam przez ten czas i że piszę skargi. A w ogóle to nie podoba jej się propozycja uniformu który przedstawilyśmy (uniform możemy mieć każda inny byleby był czarny) i że pudełka są nie tak jak ona by chciała xD
via Android
  • 0
@McDermott
@Zabojcza_Rozowa mała aktualizacja, przeczytałam skargę na siebie jak to #!$%@? sprzątam, w zaproponowanym uniformie ona chodzić nie będzie bo nie będzie świeciła tyłkiem i żebym razem z koleżanką wzięła przykład jak pięknie posprzatala i jak teraz jest super. Właśnie robimy zdjęciową dokumentację tego jak bardzo jest #!$%@?, wszystkie pudełka wsadzone randomowo, ekspozycja rozwalona, dostawa nie przyjęta xD
Nie rozumiem jak można się do kogoś czepiać i samemu robić jeszcze gorzej xD