Wpis z mikrobloga

@Luna_Lovegood:

Za oknem deszcz ,
a u mnie ona ona u mnie jest,
jej włosy lśnią a usta śmieją się ,
aby niesmutek szali wielki gniew jej serce ciągle stara się pocieszyć mnie ,
więc u mnie ona ona u mnie jest ,
patrzy mi w oczy mówi kocham cię ,
to jest lekarstwem na me gorzkie łzy
i pewno miała serca swe następne dni ,
więc u mnie ona ona
  • Odpowiedz
@Skorupczak: Ja miałem tak samo jak wróciłem do tych książek parę lat temu. To są książki dla dzieci, tak naprawdę nie powinno mnie to dziwić, ale nie rozumiem dorosłych ludzi którzy ciągle się podniecają HP. Nie rozumiem jakim cudem to jeszcze istnieje jako marka.
  • Odpowiedz
@Skorupczak @Luna_Lovegood: : Części 1-4 znacznie różnią się od tych 5-7 (te późniejsze są w mojej opinii znacznie bardziej "dorosłe"). Nawet końcówka 4 nie jest już taka sielankowa jak wcześniej, więc może warto się przemóc i dobrnąć do tego etapu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja miałem to szczęście, że w miarę wychodzenia kolejnych książek, byłem w podobnym wieku co Harry, więc niejako mogłem się identyfikować z bohaterem
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: Tradycyjnie pod każdym wpisem z serii "Właśnie czytam po raz Harry'ego Pottera po raz n-ty" pojawiają się komentarze w stylu "no co tam, komunia już była? xD", "o, to ta książeczka dla malutkich dzieci o chłopcu z ruszczkom? xD". Komentarze te pochodzą od ludzi co to przeczytają Sagę o wiedźminie czy Grę o Tron bo "to dopiero książka dla dorosłych, tam Geralt mówi słowo na K, a ten heri pota
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: ja mam tak, że co by się nie działo, raz w roku MUSZĘ przeczytać wszystkie części i obejrzeć filmy. czy się wali, czy się pali, tak trzeba ()
  • Odpowiedz