Wpis z mikrobloga

Cóż, będziecie zawiedzeni. Filmu nie będzie, załatwiliśmy to polubownie - jestem chyba zbyt miękki i za dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WPIS

Napisałem maila z informacją, że mam filmik i nie zawaham się go użyć. Zadzwonili do mnie, pani mnie baaardzo przepraszała, mówiła że są urlopy i trochę słabo kontrolowali co się działo w firmie. Mówiła to drżącym i łamiącym się głosem, aż mi się jej żal zrobiło :D Zaproponowała duuuży rabat na następne usługi. Z pewnością napędziłem im stracha i teraz będą ostrożniejsi z obchodzeniem się z autami klientów. Co mogę powiedzieć - montujcie kamery, uważajcie komu oddajecie swoje auto do naprawy i patrzcie na ręce mechanikom. Moja to Viofo A119, dyskretna i nagrywająca w fenomenalnej jakości. Kosztuje sporo, ale warto dać (wadą jest to, że włącza się dopiero po chwili od włączenia zapłonu i wyłącza od razu po zgaszeniu silnika, ale być może są też wersje z baterią).

#opdelivered #opisafaggot
  • 46
  • Odpowiedz
  • 10
@Damasweger serio?xD rabat na kolejne "zakupy"?xD to tak jakby napluli Ci w twarz xD katowali Ci samochód, a Ty zgodziłeś się na rabat?xD po takim czymś to już więcej razy bym tam nie przyjechał, a nie rabat xD xD xD napisz chociaż jakie miasto xD
  • Odpowiedz
@Damasweger no ale zrobisz to? Znajdziesz jakiegoś kolegę co do nich odstawi auto i zrobisz akcje ala 'będzie Pan zadowolony' na tvn turbo?
Może postrasz ich że tak zrobisz i następnym razem bez mówienia im opublikujesz od razu materiał z ich danymi. To zawsze jakiś 'hak' plus mógłbyś się zobowiązać na mikro że za jakiś czas zrobisz im próbę.
  • Odpowiedz
@PaulStone: Może zrobię tak - pojadę tam na jakąś naprawę, poproszę o wspomnianą zniżkę, ale w aucie będzie taka kamera, że jej nie znajdą. Jak coś odwalą, to już litości nie będzie.
  • Odpowiedz
@Damasweger: Dodam jedno słowo: Przepraszaja zeby wziosc cie na litosc to czy oni cos dalej z tym zrobia to juz prawdopodobnie tego sie niedowiesz a pewnie chceli sory koles za okreslenie glupa znalezc ktory zamiecie sprawe pod dywan a oni pozostana z czystymi dupami
  • Odpowiedz
@Damasweger: ponawiam prosbe o zdjecie jak ta kamerka jest zamontowana ze jej nie widac, bo az ciezko mi w to uwierzyc.
Do czego ona jest podlaczona ze sie wlacza/wylacza wraz z zaplonem?
  • Odpowiedz
@Damasweger śrubka w aucie na podsufitce? Podejrzane to będzie. Pomysł nad inną ukrytą kamerą. Ale cel znasz. Bądź konsekwentny. Ciągnij to. Za kilka miesięcy kiedy wszyscy zapomną... Zrób akcję. Sprawdź ich. I bądź bezlitosny jak co.
  • Odpowiedz
Moja to Viofo A119, dyskretna i nagrywająca w fenomenalnej jakości. Kosztuje sporo, ale warto dać (wadą jest to, że włącza się dopiero po chwili od włączenia zapłonu i wyłącza od razu po zgaszeniu silnika, ale być może są też wersje z baterią).


@Damasweger: marketing wchodzi na wyższy poziom. Zarzutki na wykopie, żeby wypromować kamerkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz