Wpis z mikrobloga

Cóż, będziecie zawiedzeni. Filmu nie będzie, załatwiliśmy to polubownie - jestem chyba zbyt miękki i za dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WPIS

Napisałem maila z informacją, że mam filmik i nie zawaham się go użyć. Zadzwonili do mnie, pani mnie baaardzo przepraszała, mówiła że są urlopy i trochę słabo kontrolowali co się działo w firmie. Mówiła to drżącym i łamiącym się głosem, aż mi się jej żal zrobiło :D Zaproponowała duuuży rabat na następne usługi. Z pewnością napędziłem im stracha i teraz będą ostrożniejsi z obchodzeniem się z autami klientów. Co mogę powiedzieć - montujcie kamery, uważajcie komu oddajecie swoje auto do naprawy i patrzcie na ręce mechanikom. Moja to Viofo A119, dyskretna i nagrywająca w fenomenalnej jakości. Kosztuje sporo, ale warto dać (wadą jest to, że włącza się dopiero po chwili od włączenia zapłonu i wyłącza od razu po zgaszeniu silnika, ale być może są też wersje z baterią).

#opdelivered #opisafaggot
  • 46
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (157)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @adamua @flapjack @qwertty321 @sorhu @Miszmaszvioli @benzdriver @Chyukyank @Damasweger @Singularity00 @PanMinister @StachuStach @Edyward @damian_co_dalej @Sweet_acc_pr0sa @demoos @n_____S @yoda0 @MisiekGT @mezon @strusmig