Wpis z mikrobloga

Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do 2000 km przebiegu, wymieniam olej i będzie można wypożyczać :)

Planowane ceny netto:

-2 h, 450 zł.

-12 h, 590 zł.

-24 h, 790 zł.

-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł

-Miesiąc, 7900 zł.

Nie planuję pobierać kaucji.

Do półtora tygodnia zrobię rozdajo + będziecie mogli rezerwować miejsca z jakąś zniżką dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No... I JEŹDZI JAK MARZENIE!

#focusrs #motoryzacja #oswiadczenie #gcscars #krakow

mfusion - Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do ...

źródło: comment_NoA3pvTwCqdQJWvv3va8Y4T000u6jODh.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@sierzchula: Samo auto 170 000 zł.
@borntobetroll i @borntobetroll: Z pewnością będziemy w kontakcie! Strona już na ukończeniu, więc zobaczycie wszystkie warunki i ceny. Jagi wymiatają - prowadzą się niewiele gorzej niż RS!
@Helid: Auto w leasingu. Nie ma problemu ze zgodą na podnajem. Z ubezpieczeniem musiałem się trochę napocić, żeby została w nim zawarta klauzula przywłaszczenia i to mega podrożyło sprawę.
@lacksDescription: Bardzo dziękuję! Wystarczy, że wsiądziesz
  • Odpowiedz
@mfusion: Czy możesz podać jakieś konkretne liczby w kwestii kosztów ubezpieczenia? Czy jest to 10% wartości rocznie czy jeszcze wyższa kwota?
  • Odpowiedz
@mfusion: Moim zdaniem masz trochę dziwne rozumowanie z tą kaucją, jak ktoś nie ma 5000zł na koncie to tym bardziej nie ma 600zł na wydanie na jazdę samochodem. Skoro kasa leży na koncie i się nudzi a po jeździe wróci do mnie to też wolałbym zapłacić mniej za wynajem i zostawić kaucję... No chyba, że celujesz w klientele typu chłopy z budowy którzy wezmą 2000zł tygodniówki, połowę przepiją a za 600zł
  • Odpowiedz