Wpis z mikrobloga

Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do 2000 km przebiegu, wymieniam olej i będzie można wypożyczać :)

Planowane ceny netto:

-2 h, 450 zł.

-12 h, 590 zł.

-24 h, 790 zł.

-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł

-Miesiąc, 7900 zł.

Nie planuję pobierać kaucji.

Do półtora tygodnia zrobię rozdajo + będziecie mogli rezerwować miejsca z jakąś zniżką dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No... I JEŹDZI JAK MARZENIE!

#focusrs #motoryzacja #oswiadczenie #gcscars #krakow

mfusion - Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do ...

źródło: comment_NoA3pvTwCqdQJWvv3va8Y4T000u6jODh.jpg

Pobierz
  • 154
@mfusion: nie no tak serio, ubezpieczenie masz - spoko, kazdy ma. W przypadku nowego auta nie wiem, czy ktos ryzkuje innym, niz pelnym autcasco. Co zrobisz w przypadku (najprostszy z najprostszych) przypalenia tapicerki papierosem? Tego zadne ubezpiecznei nie pokrywalo jak sprawdzalem
@solidsnake7: Ja widzę 5 tysięcy, nie chcę mi się robić screena :D co nie zmienia faktu, że u mnie kaucja 0 zł
@1989: Pisałem o tym wyżej, w umowie będzie udział własny w każdej szkodzie, nawet przypalenie tapicerki. O ściągalność kary się nie martwię ;) Pełne autocasco nie jest tak pełne jak się wydaje. Żadne ubezpieczenie nie obejmuje przywłaszczenia. Oznacza to, że: gdy dobrowolnie przekażesz komuś auto, a on Ci
@kubix: Dzięki! Cały pomysł wziął się stąd, że to nie jest jedynie biznes, a pasja. Dlatego załatwiłem ubezpieczenie, które wyklucza kaucje i zaproponowałem stawki, dzięki którym nawet zwykły Kowalski będzie mógł spełnić swoje marzenie. Nie jest problemem uzbierać 600 zł, aby pojeździć 12 godzin autem, ale wiele osób może mieć problem z wygospodarowaniem 5 tysięcy jeszcze na kaucję.
No wlaśnie, starszy model, 7-letni :) konkurencją dla mnie mógłby być ten samochód.


@mfusion: Ty serio porównujesz cenę wynajmu Forda do Merca? Jaki by ten silnik w Mercu nie był to dalej 2 klasy wyżej od Forda. Wątpię też by kogoś interesował specjalnie rocznik auta gdy cena jest znacznie większa. To samo z kaucją. Chyba nie celujesz w klientów którzy nie mają nawet wolnych 2k które mogą zamrozić na czas wypożyczenia
@solidsnake7: Chyba samotnego i bez kredytów :D
@m0rgi: Moim celem nie jest pozyskanie 'ekskluzywnego klienta', tylko zwykłego człowieka, dla którego jazda tym autem będzie taką frajdą jak i dla mnie. Mercedesa A45 w podstawowej wersji z rabatem rzędu 18% kupujesz w cenie Focusa więc dla mnie to jest dokładnie ta sama półka. Widać, że nie jeździłeś tymi samochodami, wtedy zdawałbyś sobie sprawę z tego, że frajda z jazdy Focusem jest
frajda z jazdy Focusem jest nieporównywalnie większa niż A45 AMG, odrób zaległości


@mfusion: Ale mi nie chodzi o czyste osiągi które wiem, że są zbliżone dla tych modeli. Ogólnie też jakbym miał wybierać auto dla siebie to brałbym tego RS a nie tą brzydką klasę A. Wspominałem jedynie o samej marce czyli Mercedes vs Ford oraz standardzie wykończenia w obu. Merc jak chodzi o pokazanie się jest lepszym autem a to