Wpis z mikrobloga

szybki #protip jak stracić 90 zł na wykopie i swojej głupocie.
TL;DR


ok, ostatnio chodziłem z zamiarem zakupu Hitmana na xbox one, więc napisałem to na wykopie
odezwał się @PeknietyJez , że ma do sprzedania.
90 zł to nie majątek, więc mu je przelałem.
od tego momentu koleś zaczął się gmatwać, że wysłał, że nie poszło, że kurierem poszło, że dośle nr przesyłki.
Jak do tej pory ostro udzielał się na mikroblogu, tak nagle przestał. Wcześniej wrzucał zdjęcia kotka, robił #rozdajo , pisał, że proponują mu prace w obwodzie kaliningradzkim za 4k USD a teraz nic.
Aktywny był 3 dni temu, więc raczej nie wpadł pod samochód ani nic mu się nie stało.
Ciekawy jestem, jak poszły jego #rozdajo (bo robił je dwa razy).
Prawdopodobnie nie pisałbym tego, gdyby mi koleś dał znać, ze na razie nie da rady wysłać tego itp, a on zaczął od wciskania kitów.
A co wy myślicie o tej sytuacji? dorzucam jeszcze nasza rozmowę.
elo.
#oszukujo #ambergold #kupie #sprzedam trochę #xboxone #afera o 90 zł
wielq - szybki #protip jak stracić 90 zł na wykopie i swojej głupocie. 
TL;DR
SPOIL...

źródło: comment_ytCRic6t1pjOyUoUCZoIA9XeU4LkfBnb.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Aha, czyli twierdzisz że internet a także wykop jest pełen normalnych ludzi którzy są czyści jak łza i każdemu można tutaj zaufać, bo nikt nie zrobi z siebie #!$%@? za 90zł? Nawet ostatnio była akcja jak jakiś gościu na trzech złotych przygrał w #!$%@?. Śmieszny jesteś, widocznie nie znasz realiów, albo jeszcze nikt cie nie oszukał :)
  • Odpowiedz
@szybkie_buty: Tak nikt mnie jeszcze na necie nie oszukał. A jak ktoś wreszcie oszuka to będzie wina tego złodzieja a nie moja.

Proste.

Niezrozumienie dla @wielq: jak mógł zaufać jest dla mnie typową oznaką biedy umysłowej. Dla mnie to jest zrozumiałe w 100% - człowiek mierzy innych swoją miarą zazwyczaj. Dlatego jak ktoś jedyne co ma do powiedzenia na temat tej sytuacji to 'hehe ale dałeś się wydymać, ja to
  • Odpowiedz
@duskhorizon: No widzisz, a mnie już wiele razy. Dlatego biorę wszystko z poprawką i jak widzę że ktoś wysyła hajs osobie który dopiero co założyła tutaj konto, osobie która udziela się pod tagiem danielamagicala, to już chyba wiadomo że nic z tego nie będzie. Dla mnie oznaką biedy umysłowej są właśnie takie osoby jak ty, które myślą że po świecie chodzą tylko i wyłącznie uczciwi ludzie i nikt mnie nigdy nie
  • Odpowiedz
Uzywaj allegro


@xan69: Nie widzę różnicy, można trafić na taką samą patologię, a potem się kopać z koniem. Ochrona kupujących to ściema jakich mało, zgłoszenie na policje itp... jeżeli już to tylko i wyłącznie kredytowa na potencjalny chargeback. To nie Paypal/eBay aby było wystarczająco bezpiecznie dla Kupującego.
  • Odpowiedz
dodałem ten wpis dla zasady, bo nie lubię oszustów i złodziei. Dodatkowo, może komuś pomożemy, dla kogo te parę złotych to są pieniądze.


@wielq: Co to niby komu pomoże? Gość założy nowe konto i dalej będzie uprawiał ten sam proceder. Dla zasady, żeby komuś pomóc to powinieneś przejść się z tym prosto na Policję.
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Nigdy nie zostałem oszukany, oceniam ludzi własną miarą czyli generalnie uważam że są uczciwi, ale jednocześnie widzę jakiego rodzaju ludzie tutaj przesiadują i uważam że sprzedaż czegokolwiek komuś z tego portalu jest bardzo ryzykowna.
  • Odpowiedz