Wpis z mikrobloga

We wspaniałym konkursie jakim są ##!$%@? bierze udział wiele wybitnych postaci. Są to postacie wybitne wysoko i szeroko, od korwinistów, przez stulejmanów, aż do dziwkarzy. Jedną z tych postaci jest @SamiecAlfa który przyczynił się między innymi do powstania tagów #samiecalfacontent i #stobanowdlastulejalfa
Ale było to dawno i nieprawda, niektórzy głosujący zatem mogą nie wiedzieć jaką estymą cieszyła się ta postać circa trzy lata temu, oraz czemu w ogóle zakwalifikował się do igrzysk. Obowiązku by wiedzieć nie ma rzecz jasna, ale rzecz to ciekawa. Zatem w porozumieniu z innymi samcologami chciałbym przedstawić zatem moją pracę, będącą zbiorem cytatów (nie najlepszych - jedynie tych które się zachowały) naszego bohatera. Wraz z komentarzem.
  • 29
Samiec Alfa był jednym z największych królów życia na Wykopie. Między innymi:
- Zajmował się sztuką walki znaną jako Sambo, która to mordowała ludzi kopnięciami i podduszeniami. Jego wuja (nie mylić z wuja Bonusa BGC – to na 40% inni wuja) był jeszcze bardziej ekspercki od niego i jako jedyna osoba uspokajał jego krwiożercze żądze walek

Wybacz, ale mylisz sztuki walki. Nie żadne MMA, sambo połączone z krav magą. I wiesz, czego
Nie bał się sięgać wyłącznie po to co najlepsze

Ej, #rozowepaski – kładźcie tej szpachli ile chcecie, ale nie poprawiajcie później tego w photoshopie, bo umawiam się z dziwką 10/10, a tu 9/10...

Nie obchodził go los ofiar jego podbojów, był zimny niczym stal i lód, albo lód ze stali:

Murki, jaki macie pogląd odnośnie "tradycyjnej rodziny"?

Ja chyba mam dziecko, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby się
Wszystko zmieniło się wraz ze słynnym zdjęciem w kolorach moro. Wielu ludzi doszło do wniosku że kontrast między jego wyglądem, oraz strojem w moro a opisywanymi dokonaniami stawia owe dokonania pod znakiem zapytania.

trochę jak nazistowskie przegryw

jak tam służba w Africa Corps?

nigdy nie miałeś mniejszej klaty

Wyglądasz trochę jakbyś uciekł z obozu koncentracyjnego...

gdzie ty masz barki koleś

Na memy ze swoim udziałem i wyśmiewanie zareagował w ostry sposób, będący
Jego sylwetka – określana jako „chłop śląski – w dupie szeroki w barkach wąski” – również została przez niego obroniona.

@Maryjanna: 71 kg, przy czym same mięśnie i zero tłuszczu.

Mizerna, nie mizerna. Wolę mieć te 71 kg, ale same mięśnie niż być 100-kilogramowym miśkiem bez refleksu, którego rozkładam na zawołanie. Była już taka akcja.

Był przygotowany do sądowego ataku na swoich mirkowych przeciwników.

Sprawienie, że tzw. @SamiczkaAlfa będzie odpowiadać za
Każda dobra praca powinna posiadać źródła, w tym wypadku są to:
1. wpis kolegi @Sandman którego tytaniczna praca pozwoliła mi na wybranie co ciekawszych cytatów:
https://www.wykop.pl/wpis/12479311/uwaga-nie-ponosze-kosztow-leczenia-onkologicznego-/
2. Zachowany screen z dyskusji tuż po odpaleniu protokołu pozew, załączony jako picrel
3. Wpis w którym zostało pokazane słynne zdjęcie, oraz komentarze z dyskusji:
https://www.wykop.pl/wpis/9370956/
Zachęcam do zadawania pytań na temat tej wybitnej osobistości ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jak ktoś chce
Usmiech_Niebios - Każda dobra praca powinna posiadać źródła, w tym wypadku są to:
1....

źródło: comment_5tA67hg7VlPlDsPgwGcAQDAwmOQxJ2Kz.jpg

Pobierz
@Usmiech_Niebios

Pominięte zostały między innymi – afera Samca na studiach, k – wa, Bartolini łowca zwierząt, czy sto banów dla stuleji alfa. Dzieje się to z racji wyjątkowej barwności osoby, oraz olbrzymiej ilości stworzonego contentu.

Nie chrzań, tylko mów co było dalej!

Jednak czy legenda wygasła dostatecznie? Niektórzy powiadają że Samiec wciąż postuje…

Oczywiście, że tak, kmwtw.