Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasem do kumpla się powie np. "#!$%@?" "#!$%@?" "ciota" tak dla beki i obaj wiedzą że dla śmiania i nie ma problemu.

A wczoraj kompletnie zalany, urwał mi się film nawet, powiedziałem do koleżanki "szmato nie idź" XDDD no i później mówiła, że się zaśmiałem i powiedziałem że na żarty(bo nie pamiętam).
I dziś mi napisała na fb strasznie o to obrażona, że następnym razem jej chłopak mi #!$%@? jak jej tak powiem, mimo że wie że nie mówiłem poważnie, a mówi że "heh ludzie po pijaku muwio prawde" aha...

Przesadza? Mimo że z 5 razy przepraszałem już. Znamy się prawie 4 lata. Wiem że do kobiety tak nie powinno się mówić, ale jeden po pijaku się #!$%@? z każdym inny jeszcze coś, ja śmieszkuję na szczęście, nie jestem agresywny, nawet wczoraj się śmiałem jak mi się urwał film z tego.

Jestem zjebem? Przecież do kumpla się czasem tak powie i nikt się nie obraża, a tyle ją znam, na trzeźwo tak bym nie powiedział jak już...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 57
  • Odpowiedz
OP: @NukeOps:
Raz przeprosiłem, to zamiast napisać że spoko, ale już tak nie rób, to ciągnęła dalej, że coś tam nie pierwszy raz tak się zachowuje, a ja nie wiedziałęm cos napisać bo ona i tak dalej swoje.

Serio z niej taka księżniczka jest... następnym razem chyba spróbuję z nią pogadać że to trochę nienormalne jest, jakby coś miała za uszami, tak ją ta "szmata" boli

Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz
  • 7
Jesteś #!$%@? jak cała banda popleczników, którzy to plusują. Nie każdy musi rozumieć Twój żart. Sam wiele razy żartowałem w ten sposób z kolegami, ale ta osoba dobrze wie, że to żart. Wyzywać randomowych ludzi? Idź i powiedz tak do matki, a później powiedz, że żartowałeś. Zobaczymy czy Ci ojciec nie #!$%@? sztuki xD kretynizm i rozwój intelektualny na poziomie gimnazjalisty
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to kwestia bycia księżniczka i braku poczucia humoru.
Jeżeli ktoś normalnie nie używa wulgaryzmów, to tym bardziej nie będą go smieszyc obrazliwe "zarty".
Zwłaszcza że strony obcych osób.
Kultura nie musi zanikac przy zabawie i śmiechu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiek mentalny często ma niewiele wspólnego z wiekiem biologicznym. Oczywiście istnieje opcja, że będziesz wyzywał kolegów do końca życia, ale jak oni dorosną to może się to z kolei wtedy im nie podobać. :)
  • Odpowiedz