Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanie - czy znacie jakiś sposób żeby nie musieć przed ślubem chodzić do poradni życia małżeńskiego czy jak się nazywa to gónwo.

Z moim #rozowypasek bierzemy ślub (pijcie ze mno kompot), ale bardzo wolelibysmy tego elementu akurat uniknąć.

Może ktoś z Was ma uprawnienia do podbijania czegoś takiego, albo zna kogoś kto za hajs podbija takie rzeczy bez żenady w stylu mierzenie temperatury przez miesiąc czy spisywanie konsystencji śluzu.

Taguje #warszawa, ale pojedziemy w dowolne miejsce kraju xD

#slub #kiciochpyta
  • 40
@hysec: koleżanka, która brała ślub jest lekarzem i mówiła, że wie co i jak, jednak ksiądz powiedział, że każdy przez to musi przejść jedyny sposób żeby to ominąć jest nie branie ślubu kościelnego
@Suheil-al-Hassan: po tylu latach temperaturę mierzy się przez sen, inne objawy interpretuje się w zasadzie automatycznie i spora cześć poczatkowych trudności odpada.
Za to w pełni naturalne i zgodne z wiedzą medyczna, ciąży byłam w zasadzie pewna jeszcze przed testem, nie mam ochoty upośledzac funkcji organizmu zbędna chemia i stosuje te metodę świadomie i dobrowolnie.
A wlasciwie stosowana jest bardzo skuteczna.
@Suheil-al-Hassan: no jeśli ktoś w ogóle nie planuje dzieci to moge się zgodzić :)


@agaja: ale zdajesz sobie sprawę, że wg. KK wazektomia jest grzechem śmiertelnym, zarówno dla osoby poddającej się, jak i dla lekarza wykonującego?
http://www.pawlowicz.opoka.org/wazektomia.pdf

W związku z powyższym ocena moralna wazektomii jest jednoznacznie negatywna, a sam zabieg, który jest faktycznym okaleczeniem mężczyzny, nie może być absolutnie niczym usprawiedliwiony. Mężczyzna, który poddaje się sterylizacji w celach antykoncepcyjnych popełnia
@agaja: napisałaś wyżej:

@Suheil-al-Hassan: no jeśli ktoś w ogóle nie planuje dzieci to moge się zgodzić :)


czyli dopuszczasz wazektomię jako metodę antykoncepcji. Mimo, że jako ingerencja (nieodwracalna) w organizm, polegająca na dożywotnim zniszczeniu płodności jest grzechem śmiertelnym.

Moralność kalego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hysec: to przeczytaj dokładnie wymianę zdań między mna, a kolega.
Tematem była wygoda metody uznawanej przez Suheila, a nie jej dopuszczalność czy moralność.
@hysec mam namiar na kobietę która w domu za 80 PLN udziela w grupie 8-10 osób takich nauk w godzinę pierdzielenia o sluzach i karmieniu piersią, gmina gozdowo powiat płocki