Wpis z mikrobloga

26971,66 - 16,33 = 26955,33

Cóż, wczorajsze 3,5h snu dało o sobie znać. Jak poszedłem usypiać dzieci o 21:30 to o północy obudził mnie kot wrzeszczący pod domem. Resztką sił zwlokłem się na dół, wpuściłem i nakarmiłem sierściuchy, po czym doczołgałem się do łóżka - ale i tak rano zaspałem: kot nie dał rady, zegarek nie dał rady, dopiero budzik ostatniej szansy w telefonie uratował sytuację. Na domiar złego, wczoraj wpadli goście więc żona przerzuciła suszarki w zupełnie inne miejsce niż zwykle - zeszło chwilę by je namierzyć, a w dodatku okazało się że w tym pomieszczeniu ciuchy nie miały szansy porządnie wyschnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) i musiałem znowu przez dwa piętra lecieć do sypialni żeby jakieś suche znaleźć. Oczywiście potem trzeba było nakarmić koty... Koniec końców wyruszyłem o 5:20.

Rześkawo było. Niby równe 10 stopni, ale jak skończyłem to było już niecałe 9. Do tego podmuchy zimnego wiatru... Nic to, włączyłem trzeci bieg i leciało się równie miło jak wczoraj ( ͡º ͜ʖ͡º) Nad głową niesamowicie świeciła Wenus (niestety Merkurego i Marsa nie dostrzegłem - ślepak ze mnie), niebo bezchmurne - więc i widoki ładne ()
Mimo przyspieszenia, na podbiegu sporo straciłem - potem część odzyskałem na ostatniej prostej, ale wynik (4:51/km) i tak satysfakcjonuje. No, może poza tym że nie zauważyłem jaki mam przebieg miesięczny - dociągnąłbym tych 700 metrów żeby pykło dzisiaj równe 300 km ()

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 26971,66 - 16,33 = 26955,33

Cóż, wczorajsze 3,5h snu dało o sobie znać. Jak ...
źródło: comment_zvKysL1s2YELDpL0PKGwdIEakierNQFK.jpg
  • 3
@enron: Ale miałeś widoki, u mnie ciemno jak wiesz gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A, bo Ty o chorych porach biegasz xD

Jaki masz zegarek do biegania ?


@BenzoesanSodu: w sumie żaden ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam tylko pebble time, ale jego rola ogranicza się do wyświetlania parametrów biegu z runkkepera na komórce.