Wpis z mikrobloga

  • 177
Pytanie do #rozowepaski
Jestem zaproszony na ślub i wesele na tę sobotę, a wczoraj wieczorem młoda mi napisała czy nie mógłbym wziąć jakiejś innej dziewczyny, bo z moją partnerką to nie rozmawiają.

Zadzwoniłem do swojej z pytaniem czy ma jakieś zatargi z młodą, to ona mi opowiedziała, że kiedyś się przestały o coś odzywać, ale nie pamięta za bardzo o co, bo to było 8 lat temu. Dodała, że nie sądziła, że coś jest nie tak bo na mieście mówią sobie normalnie cześć i czy jest jakiś problem.

Napisałem do młodej to ona odpisała, że mogę sobie wziąć kogoś innego, bo z tamtą po ślubie nie jestem. Nawet napisała mi listę potencjalnych dziewczyn z którymi mógłbym iść. Chyba, że się bardzo upieram, to mogę tą swoją wziąć xd

Teraz nie wiem czy mieszać w to wszystko moją oraz młodego, żeby to wyjaśnić, czy zachować calą rozmowę dla siebie i normalnie iść ze swoją?
Dodam jeszcze, że młody to mój kuzyn, ale tak zapatrzony w młodą, że i tak to jej decyzja będzie się liczyła.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #slub #wesele #firstworldproblems
  • 166
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@shnitzel
@mokry_sen_polonisty

Ogólnie to bardzo fajne wesele. Młoda nawet przez chwilę nie dała po sobie poznać, że ma jakiś problem i normalnie dawała buzi mojej w policzek na przywitanie.

Jednak odwaliła, bo stwierdziła koło 22 w poprawiny, że nie będzie już czekać, aż wszyscy goście pójdą i zabrała się sama do domu z jakąś koleżanką, a później dzwoniła do młodego z pretensjami.

Akurat stałem koło niego i jego mamy i on powiedział,
  • Odpowiedz