Wpis z mikrobloga

  • 177
Pytanie do #rozowepaski
Jestem zaproszony na ślub i wesele na tę sobotę, a wczoraj wieczorem młoda mi napisała czy nie mógłbym wziąć jakiejś innej dziewczyny, bo z moją partnerką to nie rozmawiają.

Zadzwoniłem do swojej z pytaniem czy ma jakieś zatargi z młodą, to ona mi opowiedziała, że kiedyś się przestały o coś odzywać, ale nie pamięta za bardzo o co, bo to było 8 lat temu. Dodała, że nie sądziła, że coś jest nie tak bo na mieście mówią sobie normalnie cześć i czy jest jakiś problem.

Napisałem do młodej to ona odpisała, że mogę sobie wziąć kogoś innego, bo z tamtą po ślubie nie jestem. Nawet napisała mi listę potencjalnych dziewczyn z którymi mógłbym iść. Chyba, że się bardzo upieram, to mogę tą swoją wziąć xd

Teraz nie wiem czy mieszać w to wszystko moją oraz młodego, żeby to wyjaśnić, czy zachować calą rozmowę dla siebie i normalnie iść ze swoją?
Dodam jeszcze, że młody to mój kuzyn, ale tak zapatrzony w młodą, że i tak to jej decyzja będzie się liczyła.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #slub #wesele #firstworldproblems
  • 166
  • Odpowiedz
Teraz nie wiem czy mieszać w to wszystko moją oraz młodego, żeby to wyjaśnić, czy zachować calą rozmowę dla siebie i normalnie iść ze swoją?

Dodam jeszcze, że młody to mój kuzyn,


@maniek_: Zapytaj młodego, skoro go znasz, czy nie może na ślub wziąć innej laski. Bo Twoja z aktualną młodą nie rozmawiają.
  • Odpowiedz
estem zaproszony na ślub i wesele na tę sobotę, a wczoraj wieczorem młoda mi napisała czy nie mógłbym wziąć jakiejś innej dziewczyny, bo z moją partnerką to nie rozmawiają.

Zadzwoniłem do swojej z pytaniem


@maniek_: ta młodzież to jest jakaś #!$%@?, co to za pytanie się sranie i pierdzenie. Nie podoba ci się moja panna, to znaczy że ja ci też się nie podobam i nie będzie mnie na twoim ślubie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@terwer358 zadzwoniłem, bo myślałem, że to jakaś nowa sprawa, chodzi o toz że nie odzywają się kupę lat, ale cześć sobie normalnie mówią xd

Poza tym to nie ona mnie prosiła tylko jej przyszły mąż.
@terwer358 a co do młodzieży to coś w tym jest bo sam mam większość znajomych powyżej 30.
  • Odpowiedz
młoda 27, a młody 25 :) w ogóle to tragedia. Ona mu wybierała kolegów na jego kawalerski i świadkiem jest jej kuzynki chłopak, którego młody widział kilka razy w życiu.


@maniek_: Widocznie nie miał lepszej alternatywy
  • Odpowiedz
@maniek_: no i pozwolil sobie wejsc na glowe. Przewiduje rozpad malzenstwa, dziecko, alimenty. Ten scenariusz zbyt duzo razy sprawdzal sie na przykladach moich znajomych
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Cerberon no właśnie wszyscy się zastanawiamy tylko nad tymi dwoma kwestiami. Pytanie było jeszcze takie czy informować o tej rozmowie młodego.
  • Odpowiedz
@maniek_: z tego co pisałeś to można wywnioskować, że pan młody to pantofel więc nawet jak mu to powiesz to i tak nic z tym nie zrobi, a panna młoda pewnie jeszcze to obróci przeciwko tobie XD gdyby jakaś "młoda" mówiła mi z kim ja mogę przyjść na wesele, a z kim nie to ja na pewno bym nie przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zapomniałem dopisać, że młoda kiedys dostała ode mnie kosza, ale to było dawno.


@maniek_: teraz mówisz? to jest bardzo ważny element układanki xD ona ma pewnie bul d00py do twojej partnerki, że jest na "jej" miejscu, albo idziesz z partnerką, albo mówisz kuzynowi jak jest i liczysz się z tym że nie będziesz miał wstępu

Dzielnie na nią czekał i znosił nowych partnerów, aż jak jemu dała spróbować, to trzyma się
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@raceman czy iść, czy nie, bo szkoda tak rodzinę wystawić.

@Klepajro

fundowac nielubianej osobie żarcia etc

Przecież młodzi dostaja tyle na czepek, że im się zwraca, a nawet mmaja z czego odłożyć.

@Cerberon nic nie przekręci bo zawsze jest po mojemu ;)
  • Odpowiedz
@maniek_:
1. Olej wesele
2. Przeproś kuzyna
3. Powiadom ciotkę dlaczego Cię nie będzie
4. Powiadom kogoś jeszcze, żeby ciotka nie zachowała tego tylko dla siebie
5. Zaoszczędź na kopercie, kwiatach itp
6. Zabierz swoją dziewczynę na romantyczną kolację za zaoszczędzone pieniądze
7. ?????
8. PROFIT!
  • Odpowiedz
@maniek_ nie zanwsze to po pierwsze a po drugie nie wiem jakbys się czul gdyby koleżanka przyszla na Twoje wesele z typem ktorego nie lubisz czy masz jakas spine
  • Odpowiedz
@Klepajro: tylko że nie powinno popadać się w skrajności. Jeśli tak naprawdę powód niechęci młodej do partnerki to jakaś pierdoła, to naprawdę ostra przesada.

Niestety wiele młodych par trochę za bardzo zapomina się w idei wesela. Ja rozumiem, że chcą, żeby wszystko było perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik oraz po ich myśli. Jednak jak sama nazwa mówi - to wesele. Goście przychodzą, żeby celebrować z nimi ich miłość, żeby cieszyć
  • Odpowiedz