Wpis z mikrobloga

  • 177
Pytanie do #rozowepaski
Jestem zaproszony na ślub i wesele na tę sobotę, a wczoraj wieczorem młoda mi napisała czy nie mógłbym wziąć jakiejś innej dziewczyny, bo z moją partnerką to nie rozmawiają.

Zadzwoniłem do swojej z pytaniem czy ma jakieś zatargi z młodą, to ona mi opowiedziała, że kiedyś się przestały o coś odzywać, ale nie pamięta za bardzo o co, bo to było 8 lat temu. Dodała, że nie sądziła, że coś jest nie tak bo na mieście mówią sobie normalnie cześć i czy jest jakiś problem.

Napisałem do młodej to ona odpisała, że mogę sobie wziąć kogoś innego, bo z tamtą po ślubie nie jestem. Nawet napisała mi listę potencjalnych dziewczyn z którymi mógłbym iść. Chyba, że się bardzo upieram, to mogę tą swoją wziąć xd

Teraz nie wiem czy mieszać w to wszystko moją oraz młodego, żeby to wyjaśnić, czy zachować calą rozmowę dla siebie i normalnie iść ze swoją?
Dodam jeszcze, że młody to mój kuzyn, ale tak zapatrzony w młodą, że i tak to jej decyzja będzie się liczyła.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #slub #wesele #firstworldproblems
  • 166
  • Odpowiedz
@maniek_: aaaa no to masz odpowiedź. Głupiej dziewusze sie styki popaliły i teraz jak już "MUSIAŁA" zaprosić was ze względu na kuzyna, to przynajmniej chce zadbać o to, żeby żadne z was się dobrze nie bawiło tego wieczoru. Ja bym chyba nie robił inby teraz (choć to kusząca opcja), tylko bym przyszedł na to wesele ze swoją dziewczyną. No i zadbałbym, żeby wyglądała 100x lepiej niż młoda - może wyjąć jakąś
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@frotewaus coś Ty. Dzielnie na nią czekał i znosił nowych partnerów, aż jak jemu dała spróbować, to trzyma się jej jak rzep psiego ogona.

Teraz to jej na krok nie odstępuje i ciągle pilnuje.
  • Odpowiedz
@maniek_

Dodała, że nie sądziła, że coś jest nie tak bo na mieście mówią sobie normalnie cześć i czy jest jakiś problem.


Jakie to jest #!$%@? ze ludzie tak robią. Ja jak kogoś nie lubie to w takiej sytuacji jest dla mnie automatycznie jak obcy
  • Odpowiedz
@maniek_: co te młode dzisiaj, inba w mojej głowie
Podbijam to co wyżej wykopki podpowiedziały, albo idź ze swoją albo wcale.

Ale wracając: jeśli młoda dała listę dziewczyn z którymi możesz iść na wesele (bo przecież ślubu nie macie), to powiedz że wyślesz kuzynowi listę dziewczyn z którymi może stanąć przed ołtarzem XD
Wołej jak co.
  • Odpowiedz
@maniek_: ja się zastanawiam czy młoda nie jest zazdrosna o twoją - czy coś się w przeszłości nie działo :)
ja bym wzięła i poszła, nie mówiąc nic swojej dziewczynie, albo bym olała ten ślub, informując młodego. Nikt nie ma Ci prawa takich akcji robić.
  • Odpowiedz
@maniek_: idziesz ze swoją partnerką albo nie idziesz w ogóle.

Zadzwoniłem do swojej z pytaniem czy ma jakieś zatargi z młodą, to ona mi opowiedziała, że kiedyś się przestały o coś odzywać, ale nie pamięta za bardzo o co, bo to było 8 lat temu. Dodała, że nie sądziła, że coś jest nie tak bo na mieście mówią sobie normalnie cześć i czy jest jakiś problem


W takim razie ta młoda
  • Odpowiedz