Wpis z mikrobloga

  • 177
Pytanie do #rozowepaski
Jestem zaproszony na ślub i wesele na tę sobotę, a wczoraj wieczorem młoda mi napisała czy nie mógłbym wziąć jakiejś innej dziewczyny, bo z moją partnerką to nie rozmawiają.

Zadzwoniłem do swojej z pytaniem czy ma jakieś zatargi z młodą, to ona mi opowiedziała, że kiedyś się przestały o coś odzywać, ale nie pamięta za bardzo o co, bo to było 8 lat temu. Dodała, że nie sądziła, że coś jest nie tak bo na mieście mówią sobie normalnie cześć i czy jest jakiś problem.

Napisałem do młodej to ona odpisała, że mogę sobie wziąć kogoś innego, bo z tamtą po ślubie nie jestem. Nawet napisała mi listę potencjalnych dziewczyn z którymi mógłbym iść. Chyba, że się bardzo upieram, to mogę tą swoją wziąć xd

Teraz nie wiem czy mieszać w to wszystko moją oraz młodego, żeby to wyjaśnić, czy zachować calą rozmowę dla siebie i normalnie iść ze swoją?
Dodam jeszcze, że młody to mój kuzyn, ale tak zapatrzony w młodą, że i tak to jej decyzja będzie się liczyła.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #slub #wesele #firstworldproblems
  • 166
  • Odpowiedz
Ona mu wybierała kolegów na jego kawalerski i świadkiem jest jej kuzynki chłopak, którego młody widział kilka razy w życiu.


@maniek_: skąd się tacy ludzie biorą, ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@maniek_: nie ma sensu teraz informować kuzyna psuć ich przedślubna atmosfere. Powiedz młodej, że niestety, ale idziesz że swoją partnerka, albo nie przyjdziesz wcale skoro to taki wielki problem. Jeżeli to będzie problem - nie przychodz, a jak kuzyn się zapyta dlaczego to dopiero wtedy mu powiedz
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@vesica młoda to co najwyżej zrobi dramę i wybiegnie z lokalu z płaczem. Spora część wesela to są moi dobrzy znajomi z którymi ona ma słaby kontakt. Ciotki też pewnie będą trzymały moja stronę( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak coraz bardziej się skłaniam ku temu, żeby olać to wesele.
  • Odpowiedz
@MichalPerez: przecież kolega wyżej pisał że to kobieta dominuje w tym związku, a młodemu to nie przeszkadza. Myślisz że młody powie 'o #!$%@?, tak potraktowałaś Mańka to nici z wesela! '? No chyba nie
  • Odpowiedz
@maniek_: Nie no, idź z tą, którą ci wskazała młoda... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Boże, jak ktoś obcy może Ci mówić z kim masz iść albo nie iść. Gdyby to twój #rozowypasek dostał takie info to byś się pewnie wściekł...

Ale jeżeli szukasz odpowiedzi na takie pytanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to podpowiadam:

Nikogo nie angażujesz i idziesz ze swoją partnerką.

Problem rozwiązany.
  • Odpowiedz
Teraz nie wiem czy mieszać w to wszystko moją oraz młodego, żeby to wyjaśnić, czy zachować calą rozmowę dla siebie i normalnie iść ze swoją?


@maniek_: A to nie jest pytanie do wykopków? Bo ja to jestem nauczony że jak ktoś stawia znak zapytania, to zadaje pytanie xD Na pytanie retoryczne też to nie wygląda.
  • Odpowiedz
@maniek_: idź na ślub, jak panna się będzie krzywić to nie idźcie na wesele tylko za kasę z koperty pojedźcie do SPA lub na wycieczkę. Będziecie mieli udany weekend zamiast zastanawiania się czy komuś popsuliście wesele.
  • Odpowiedz
@maniek_: Spoko :) Nawiasem mówiąc, znam bardzo podobną historię gdzie panna młoda nie chciała żeby kolega szedł na jej wesele z dziewczyną z którą się umawiał. Po rozmowie z panem młodym okazało się, że on podziela zdanie swojej przyszłej współmałżonki. Więc rozmowa w jakikolwiek sposób nic nie da.

Idź na wesele nie patrząc na nią i jej zdanie, ważne żebyście się dobrze bawili, a Twój kuzyn cieszył się z waszej obecności
  • Odpowiedz