Wpis z mikrobloga

Hejo mirki z #tinder Może to nie była randka z Tindera, ale poznaliśmy się normalnie przez fb... i wystąpił taki efekt jak na Tinderze. Do rzeczy. Laska na fotach 9/10 mocne 9. A realu albo się tak #!$%@?ła make'upem albo 7/10. Zdjęcia na serio mocno fałszują rzeczywistość. Na szczęście jestem w wieku ( 25 ) gdzie to aż tak sie nie liczy. Mieliści takie akcje?
  • 14
@Major_Kogz: Ech, panowie, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy.

Facebooka używam tylko ze względu na grupy, no i na jednej jest taka jedna, że na profilowym 10/10, gdybyś zobaczył na czerwonym dywanie w Hollywoodzie, to byś pomyślał, że jakaś gwiazda. No to ogarniasz resztę zdjęć i na niektórych 8/10, a na niektórych naciągane 7/10, ew. mocne 6...

DEAL WITH IT.
@Muraku jest w porządku coś tam w głowie ma. Studiuje jakis kierunek gospodarczy gdzie 3 języki ma do opanowania. Głupia nie jest, ale naiwna strasznie. Może to przez to, że ma takie parcie aby mieć w końcu chłopaka?
@Major_Kogz: A, nie umie się malować? To nie wiem. Gdybyś przetrwał pierwsze randki i oficjalnie bylibyście razem, to mógłbyś ją przekonać, że ładniej wygląda z lekkim makijażem lub w ogóle bez niego.

A cerę spod szpachli było jej widać? Jak ćwiczy na siłowni, to może mieć jakiś mały trądzik, wstydzić się go i kłaść na niego tę szpachlę, dodatkowo pogarszając stan cery. #logikarozowychpaskow
@Major_Kogz: Dam ci pewne wskazówki jak się nie naciąć na przysłowiowe ''szambo'':
1.Zdjęcie robione od góry - GRUBA
2.Zdjęcie robione od góry i boku - GRUBA z krzywym paszczurem
3.Filtr pieska na nosie i ustach - typowy pasztet z pryszczami i krzywym nosem
4.Rozmazany obraz w tle - tutaj już została użyta wyższa szkoła photoshopa, żeby zakryć brzydki pryszczaty ryj
5.Zdjęcie w słabej rozdzielczości - są tutaj dwie opcje: albo laska