Wpis z mikrobloga

26473,86 - 12,03= 26461,83

Na zakończenie skromne 12 km - ale wcześniej zakładałem, że w ogóle w weekend nie pobiegam więc nic tylko się cieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj wyruszyłem o 5:45 - było na tyle jasno, że zrezygnowałem z czołówki. Cieplej niż wczoraj - 6 stopni, ale mgła sprawiła że odczuwalnie było raczej równie zimno. Poleciałem jeszcze bardziej skróconą trasą, próbując przy okazji przyspieszyć - i wynik wyszedł nawet przyzwoity, 4:46 min/km. ()
Jestem zadowolony z tego września - 340 km ze średnim tempem 4:57/km. Może przy 400+ km w lipcu i sierpniu to skromny wynik, ale za to było troszkę szybciej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 26473,86 - 12,03= 26461,83

Na zakończenie skromne 12 km - ale wcześniej zakł...
źródło: comment_R1ZDWthDe9fTp8fLoumREi0wEuu0GckB.jpg
  • 5
@enron: biegasz bardzo duzo, ale w średnim tempie. Wiesz, ze to nie pomoże Ci biegać szybciej, ani wydajniej? Może pomyślisz nad zróżnicowaniem dystansów, interwałami? 340km w miesiącu to bardzo duzo. Ja trenując typowo pod maraton robiłem 200-250km i to wystarczyło do zbliżenia sie do 3h.
@CyganskiKsiaze: wiem że niemądrze biegam :) Po prostu sobie latam dla przyjemności, żeby się zresetować przed nadchodzącym dniem... Swego czasu eksperymentowałem z interwałami czy podbiegami, ale specjalnych efektów to nie przyniosło - może źle to robiłem, ciężko stwierdzić. W tym roku sobie jeszcze pobiegam tak jak biegałem, może na wiosnę zacznę coś kombinować