Wpis z mikrobloga

No to unikaj godzin 15-20 jak lubisz spokoj;P Duzo Erasmusow tam jest w roku akademickim i pracowników pobliskiego Infosysu. Prysznice ok, wiadomo ze klapeczki dla higieny wlasnej, ale no, Matejki jest stosunkowo nowa, wiec nie ma jakiegoś ogromnego zużycia mimo wielkiego przemiału ludzi.
@alfa-fetoproteina Nie sądze żeby obecna siłownia była jakaś super bo jest mała i nadal ma stanowczo za dużo maszyn a tylko jedno stanowisko do przysiadów i jedną ławke poziomą, ale przynajmniej nie ma tam tyle ludzi i mam do niej bliżej, w międzyczasie szulam innej :-) a chodze do fitness24seven.
@alfa-fetoproteina: Dobra siłownia powinna mieć dużo wolnych ciężarów, bo one są podstawowym narzędziem do robienia ćwiczeń "full body workout". Na maszynach większość ćwiczeń masz izolowanych i trzeba się dużo bardziej wysilić żeby rozrastać się równomiernie.

Dodam że to moja osobista opinia, poparta własnym doświadczeniem. Nie jestem profesjonalistą, więc może być inaczej niż mówię. W moim przypadku bardzo nierównomiernie szedł wzrost masy mięśniowej i siły (dysproporcje były widoczne gołym okiem) kiedy ćwiczyłem