Wpis z mikrobloga

24301,52 - 16,40 = 24285,12

Półmaraton tuż-tuż, a ja się obijam... We wtorek zaspałem, a w środę nie było szans jak wróciłem do domu o 1 rano prosto z Blade Runnera - WARTO BYŁO, polecam ()
Dzisiaj niby wcześnie wstałem, ale jakoś strasznie mi się nie chciało i ruszyłem dopiero równo o 5. Warunki fajne, 10 stopni i sucho.
Szło z początku dobrze, ale czułem że jadę na rezerwach i długo nie pociągnę. Tak właśnie w okolicach 5. km tempo zaczęło zdychać i już niewiele udało się uratować do końca, przez co wynik 4:56
min/km. Cóż, przynajmniej sobie pobiegałem i przećwiczyłem sytuację "już nie chcę, ale nadal muszę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro jakaś krótka przebieżka a potem już Cracovia 1/2.

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 24301,52 - 16,40 = 24285,12

Półmaraton tuż-tuż, a ja się obijam... We wtorek...

źródło: comment_LpfUHPKUPfwDaYIthOv5unxHDksPixjq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@enron: No zaprawdę powiadam, biegowy dołek wisi w powietrzu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie daj mu się! () Miłego dnia! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: 16km w tempie 4:56 to chyba nie jest tapering przed startem :P


@hard1: wiem, za daleko i zbyt wolno ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak już mam, nie umiałem się powstrzymać po tych dwóch dniach niebiegania...
Jutro już max 10 km i w lepszym tempie :)
  • Odpowiedz
@enron: W sensie, że jeszcze szybciej? :)
Dajże odpocząć organizmowi, nie poprawisz już nic, a możesz się jedynie świeżości pozbawić.
Ja dziś rano przeczłapałem jakieś 6km w tempie gorszym niż 6 min/km i myślę, że nic więcej mi już nie potrzebne.

PS: za którym pejsem będziesz biegł? Bo na 1:40 ma być aż czterech.
  • Odpowiedz
@enron: W sensie, że jeszcze szybciej? :)


a bo myślałem że należy zamiast długich wybiegań zrobić krótkie szpile :) No to może sobie piątkową dyszkę relaksacyjnie pobiegnę...

Dajże odpocząć organizmowi, nie poprawisz już nic, a możesz się jedynie świeżości pozbawić.


Ja nic nie poprawiam, tylko tak sobie biegam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dbam o to, by w miarę odpocząć przed niedzielą.

Ja dziś rano przeczłapałem jakieś 6km
  • Odpowiedz
@enron: U mnie 1:29 to projekt na wiosnę. Teraz chcę ukończyć < 1:40 bez umierania na mecie i przemyśleń podczas biegu o tym, czy ja na pewno lubię bieganie :P

Szczerze, to też nie lubię biegać wolno, ale czasem trzeba. Generalnie, to jak ma być luźno, to się staram, żeby było luźno, a jak ma być mocno, to cisnę ile trzeba ;)
  • Odpowiedz
@enron: może w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BenzoesanSodu: trzymam za słowo! :)

@enron: U mnie 1:29 to projekt na wiosnę. Teraz chcę ukończyć < 1:40 bez umierania na mecie i przemyśleń podczas biegu o tym, czy ja na pewno lubię bieganie :P


@hard1: nie liczę na <1:30, mój rekord sprzed 3 lat to 1:37 - raczej rozważam potraktowanie tej połówki jako ekstremalną
  • Odpowiedz