Wpis z mikrobloga

Mirki, mam do was pytanie, do osob z wiekszym doswiadczeniem pracy w firmach. Aktualnie pracuje w jednej firmie (rzekomo web developer, a tak na prawde full-stack, front-end glownie + back-end - php itp). Pracuje tutaj ok 8 miesiecy, w ciagu 4 miesiecy dostalem 2 podwyzki ( z 22 na 26 i z 26 na 28 tysiecy funtow rocznie, co jest malo wiadomo, zaczynalem jako junior u nich - spoko, dobra i taka byla pierwsza robota). Aktualnie pracuje 4 miesiace bez zadnej podwyzki, co jest ok, bo wiem ze rzadko firmy wychodza z wlasna inicjatywa podwyzszenia wyplaty., ale wlasnie jutro chce isc i pierwszy raz powiedziec ze chce wiekszej wyplaty. Reasumujac, aktualnie zarabiam 28 000£ rocznie w #uk, moja pierwsza praca tutaj, ale w polsce mam duzo doswiadczenia jako freelancer i pracowalem w jednej firmie (lvl 22 here). Jesli dyrektor zapyta sie ile oczekuje, jaka bedize najodpowiedniejsza kwota? Ogolnie chodzi o to, ze bardzo duzo pracuje i daje z siebie wszystko, wiadomo czasem mam #!$%@? dni. W firmie pracuje 5 developerow, kazdy pyta sie mnie o pomoc, czegos ktos nie wie, pyta sie mnie jak zrobic itp, co oczywiscie cieszy mnie, bo lubie pomagac. Senior front-end developer tak samo, czasem zapyta sie mnie o cos. Ja raczej nikogo o nic nie pytam, bo wiem co mam robic, wiem jaka opcja jest najlepsza i nie oczekuje od nikogo pomocy. Takze od nikogo tu nie mam co sie uczyc/rozwijac. Line-manager jest taki, ze: jestesmy na spotkaniu, jest cos trudnego, bardziej skomplikowanego do zrobienia to: moze Majkelowi to damy? Potrzebny byl serwer do jednej z moich aplikacji, oczywiscie sam musialem linuxa skonfigurowac (nie mowie ze to jest wielki wyczyn poinstalowac/skonfigurowac wszystko, ale raczej administrator powinien byc od tego). O ile moge podwyzszyc swoja wyplate zeby nie wyjsc na debila lub nie oczekiwac nie wiadomo czego? Aktualnie 28 000£ rocznie

#programowanie #uk #programista15k #pracbaza
  • 21
Szczerze życzę powodzenia! Nic sie nie śmieje ja jestem z innej branży i nie mam pojęcia ile w twojej płacą dlatego mówiłem ci abyś zobaczył na ogłoszenia ile tam oferują w twojej branży :) nie zawsze Polak jest przeciwko drugiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)