Wpis z mikrobloga

@olifjaturq: Też dzisiaj natknąłem się na ten sklep i z daleka śmierdzi fejkiem - działalność od 2015 roku jednak najstarsze informacje o sklepie najwcześniej sprzed 6 dni, mocna przebitka cen (aczkolwiek możliwa ale praktycznie nie opłacalna dla sprzedającego z powodu praktycznie zerowej prowizji od sprzedaży). Mimo że mieszkam dość blisko tego sklepu to ani sklepu ani gościa nie kojarzę, zwłaszcza że jeśli się nie mylę, jest to zwykłe mieszkanie w bloku
@enderbox: Właśnie jeżeli lipa to najbardziej prawdopodobne że słup (zwłaszcza że jest to dość patologiczna dzielnica i o takiego nie byłoby trudno), jest też szansa że gościu może zebrać kilka zamówień/zapłat i zwinąć się z interesem (tak jak wcześniej pisałem dość patologiczna dzielnica, nawet dla tych 10k mógłby zaryzykować) ale jest możliwość że gość zwęszył interes w aktualnej sytuacji cenowej polskich dostawców elektroniki i zamawia sprzęt z USA (dolar i funt
Kupiłem przedmiot z tej strony w zeszłym tygodniu bazując na pozytywnych opiniach znalezionych w necie. Ogolnie kontakt mailowy nie byl zły, konsultant bardzo rzeczowy i zna sie na sprzęcie jednak... Od piatku nie mam już kontaktu z nimi. Na dzień dzisiejszy powiem krotko... Prawdopodobnie wyj****li mnie na kasę, nr tel podany na stronie jest nieaktywny, status mojego zamowienia jest niby ustawiony jako wysłany ale nie otrzymałem do tej pory potwierdzenia z UPS
@olifjaturq: @enderbox: @wojteks90: @Pawlo95pl: Rozmawiałem z gościem i okazało się że jest to kolejny sklep-widmo postawiony na znalezione w KRS dane. Właściciel firmy której danymi się posłużono jest świadom incydentu od pewnego czasu (dzwonią do niego ludzie oszukani) i zbiera odpowiednie informacje potrzebne do zgłoszenia sprawy na policji. Dlatego nie warto kupować w sklepie i najlepiej już teraz zgłosić sprawę na policję - być może szybciej uda się
@grigorm: jak będziesz mial nr sprawy to podeslij bo dostalem info od policjanta ze najlepiej w takim przypadku zebrac jak największą liczbe ludzi oszukanych w ten sposób i zeby kazda kolejna sprawa byla dołączana do istniejącej a nke zakładana na nowo. Na pon jestem umowiony z funkcjonariuszem u którego przygotowałem draft zgloszenia, ale udam sie w tym tyg bo poczatkowo zalecil mi zeby jeszcze poczekać. Pisałem jeszcze do trustedshopsbo na ich
ja dzwoniłem do skoku ale Pani powiedziała żeby po prostu zgłosić się na policję. i się dziś nie udało, kto będzie pierwszy niech poda numer i lecimy z tematem... qrcze człowiek stary a głupi, tak się dać wrobić ...
Wczoraj wykonałem przelew w celu zapłacenia za zamówienie z ich sklepu. Dzisiaj otrzymałem przelewem zwrot tych pieniędzy, w opisie operacji jest napisane "zwrot przelew do weryfikacji/ (numer zamówienia). Tylko ja otrzymałem zwrot? Nie kontaktowałem się z nimi w żaden sposób, ale z tego co czytam mam szczęście, że tak się stało. :/
@olifjaturq: @Verrin: @grigorm: wczoraj poszło 450PLN dziś wróciło na konto ;-) zadzwoniłem to podali następne ...wpłaciłem, ale poszedłem po rozum do głowy i zablokowałem zlecenie, znów kasa wróciła...masakra- max bezczelka, teraz kupiłem przedmiot na Allegro za 120 PLN drożej ale pewniej...