Wpis z mikrobloga

@riizzlaa: no ale nie jest tak jak mówię? Jeżeli masz odpowiednie kwalifikacje, dobrze wypadłeś, to cię zatrudnią bez względu na to, czy posmyrasz ich po jajkach czy nie.
I nie oczekuj, ze będą cie potem traktować z szacunkiem, skoro już na samym początku stawiasz ich na pozycji twojego władcy, a nie partnera/współpracownika
Gdyby oni ci wysłali takiego emaila, jaki to nie jesteś wspaniały, dzięki ze w ogóle na nas zwróciłeś uwagę
@dzikognisty ale to. Nie ma. Być smyranie po jajkach tylko zwykły grzecznosciowy email, przewalam teraz internet i wszędzie na tych pracowych portalach zalecają takiego maila a nie znalazłem ani jednego. Artykułu który by to odradzal. Przypominam również że akcja dzieje się w Anglii a tu jest trochę inna kultura rekrutacji choćby to że na dzień dobry na pierwszym telefonie podali mi widełki. A. Jakbym ja dostał takiego maila to nie ukrywam było
@dzikognisty nie, #!$%@? po prostu zadałem normalne pytanie a niektórzy się uruchomili jak #!$%@?.
Od początku mi się podobało jak się rozwija sytuacja i jestem z tej rozmowy bardzo zadowolony i ja osobiście uważam, że to dobry pomysł. Doceniam zdanie innych ale.mozna było odpowiedzieć bez tej całej ironii i chamstwa
@riizzlaa pisz. To nie chodzi o lizaki. Pamiętaj że na wykopie siedzi połowa przyglupich studentów którzy jeszcze nie pracowali a jak zaczną to oczywiście za 15k bo znają swoją wartość. Napisz maila bo facet takich spotkań ma 50 i każdy ryj tak samo pryszczaty..jesli uważasz że wypadles dobrze to musisz mu jednym zdaniem dać do zrozumienia że ty to ty. I na końcu stopka z mailem i telefonem