Wpis z mikrobloga

@zieloczek100: dzięki, kupiłem


Ta dioda, jak rozumiem będzie nieco cieplejsza niż w Twojej recenzji?
Przy okazji wypróbuję tę przesyłkę EU Railway Registered, bo była za 0,16$.
Szkoda, że reflektor SMO, a nie OP, to bym ją używał na rowerze zamiast convoya s2.
brachistochrona - @zieloczek100: dzięki, kupiłem
SPOILER
Ta dioda, jak rozumiem będ...
@dymel: niekoniecznie stamtąd, ale ncr18650b powinno się spisać (bardzo duża pojemność). Ja mam z rozbiórki od ProudToBePolish za 8zł/szt (ale ponoć te się już skończyły). Generalnie, szukaj markowego ogniwa panasonic, lg, samsung około 3000mAh
@brachistochrona: dzięki. Ja lubię dostawać kompletne zakupy, a że nie mam żadnego ogniwa zbędnego to warto by od nich coś chyba wypróbować, ale markowych to to oni chyba nie mają ¯\_(ツ)_/¯
@dymel: mają, mają. nawet pod tagiem były ostatnio jakieś promocje.
z doświadczenia mogę polecić zakup 2 ogniw, żeby jedno mieć na zmianę, aczkolwiek tu jest wbudowana ładowarka, więc można mieć też powerbanka. Pytanie tylko, czy można z niej korzystać podczas ładowania?
nada sie na rower?


@wojtek656: do lasu tak, na drogę niekoniecznie, bo będzie oślepiała. Chyba, że będziesz przekręcał ją w bok, za każdym razem, gdy ktoś jedzie z naprzeciwka. Pozycyjną lampkę, oprócz latarki, też wypadałoby mieć.
No i tutaj niestety jest jest reflektor gładki, więc wiązka świtała nie będzie rozprowadzana równomiernie (główny ogień pójdzie centralnie).

Ja obecnie tak właśnie jeżdżę - na drogach publicznych używam lampki pozycyjnej i czasami wspomagam się
@brachistochrona: Zawsze można dorobić z papieru czy innego materiału coś "ala odcięcie strumienia światła", aby górna część z reflektora nie padała na drogę.

O ile dobrze pamiętam F1 ma dosyć duży reflektor i UWAGA, ona ma szeroką tubę, więc nie do każdego uchwytu na rower pasuje. Za ok 40zł, nie kupicie nic fajniejszego z ładowarką, neutralną diodą i nawet ciekawym wyglądem.