Wpis z mikrobloga

Od kilku dni boli mnie trochę prawe jadro. Wydaje mi się, że nie ma to związku z #nofapchallenge, bo wcześniej dotrwałem do ponad 65 dni i jądra ani nie puchły, ani nie bolały.

Mimo to jednak, wczoraj - po zakończonym 19-dniowym nofapie - zwaliłem konia. Nie mam jakichś wielkich wyrzutów, że coś zaprzepaściłem, bo jednak wytrzymałem planowane 19 dni.

To bolące jądro mnie martwi, więc dzisiaj też sobie zwalę. Może coś tam się w nim przeczyści podczas ejakulacji i przestanie boleć.

Prawdopodobna przyczyna bólu jądra to zbyt ciasne spodnie. Naczytałem się, że przegrywy noszą za duże ubrania, a wygrywy dopasowane. Kupiłem ostatnio chyba trochę za ciasne jeansy. Rozmiar niby mój (34), ale krój slim-fit daje jednak trochę za mało miejsca dla wora z jajami.

#stulejacontent #przegryw
#niebieskiepaski #zdrowie
#modameska #modameskacwel
wyjzprz2 - Od kilku dni boli mnie trochę prawe jadro. Wydaje mi się, że nie ma to zwi...

źródło: comment_1nwb58lnaxTkuaHQkyQGwoWUNCc0j0tJ.jpg

Pobierz
  • 7
Może jesteś gruby i nosisz za ciasne gacie. Albo zbyt obcisłe kalesony. Kup se normalne spodnie w których będziesz czuł się dobrze a nie szukanie na siłę wygrywu. Zajmij się sobą a nie szukaniem kobiety.