Wpis z mikrobloga

Uwaga! Ze względu na ciągły rozwój firmy i duży udział mirków i mirabelek w tym sukcesie chciałbym ogłosić #rozdajo z kategorii #idym, #epapierosy, #liquidy.
Do wzięcia kod zniżkowy do sklepu Idym.eu o wartości 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Losowanie jutro o godzinie 17:00 przez mirkorandom. Tradycyjnie tylko bordo i pomarańczki.

W przypadku dużego zainteresowania, akcje te będą odbywały się cyklicznie :)
Zapraszam!
  • 76
  • Odpowiedz
@parasolki akurat purple paradise jest mega dobry. Jest z tego aromat, oraz premix. Palisz nikotynowe czy nie?


@Bialy_Mis nie zauważyłam odpowiedzi :D
Pale zerówki
Liquid i premix super, tylko nigdzie nie ma stacjonarnie. Z aromatu jeśli dobrze liczę można zrobić ok 200ml liquidu, trochę dużo jak na jeden smak, chociaż dzisiaj dałam się w sklepie namówić na aromat, bo aromat i baza 50ml kosztowały łącznie tyle ile liquid ten sam smak innej
  • Odpowiedz
@obci jaka tam konkurencja, hardware zostawiam Tobie :)
@parasolki It's a kind of maaagic :)

Wyniki konkursu udostępnię w godzinach wieczornych (niestety o 17 nie będzie mnie przy komputerze, mam nadzieję, że wybaczycie (,) )
  • Odpowiedz
Uwaga! Przeprowadziłem pierwsze losowanie, w której wygraną jest bon na 100zł do sklepu. Zwycięzcą jest @Pablo_Pablito_Santo_Subito. Następne losowanie, w którym wygraną jest bon na 50zł będę przeprowadzał i pytał na PW osoby o email w serwisie w celu weryfikacji, że złożyli oni wcześniej zamówienie, które zostało zrealizowane.
  • Odpowiedz
Ze względu na duże zainteresowanie - losowania będą odbywały się cyklicznie, dlatego zapraszam do składania zamówień, bo kolejne będą adresowane do klientów sklepu :)
  • Odpowiedz
@Idym: macie super mega ofertę, szkoda, że nie miałam dostępu do komputera rano żeby obczaić i zrobiłam już duże zakupy, ale następne zamówienie u Was :3
  • Odpowiedz