Wpis z mikrobloga

Fajnego bydlaka se kupiłem?
Audicę miałem (80B4 2.8), Beemkę miałem (E39 2.5), no to kolejny wybór był oczywisty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W211 3.5 V6 272KM w gazie rocznik 2005 przebieg 279k km


Z ciekawszych opcji wyposażenia:
zawieszenie pneumatycznie regulowane airmatic
webasto z pilotem
audio Harman-Kardon
lampy bi-xenon
fotele przednie podgrzewane wentylowane, tylna kanapa podgrzewana
tempomat
klimatronik 4-strefowy
wspomaganie kierownicy zależne od prędkości
czujniki parkowania przód-tył
skrzynia automat 7G-tronic plus
lusterka fotochrom
czujnik zmierzchu/deszczu
tapicerka skórzana
nawigacja/zmieniarka 6-CD/bluetooth
większy aku/mocniejszy alternator/powiększony zbiornik paliwa
felgi 18" AMG

Co do zrobienia? Amortyzatory przód i lewa tylna lampa przecieka. No i oczywiście standardowe płyny/filtry. Poza tym na razie nie znalazłem kompletnie nic więcej do ogarnięcia.
Oj coś czuję że się polubimy, faktycznie z tego wozu się w ogóle nie chce wysiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to w grudniu czeka mnie zawał jak będę szukać OC, 21 lat, 3.5 litra i jedna stłuczka na koncie nie wróży mi najlepiej, a wręcz coś czuję że pobiję wszelkie rekordy cen OC (,) Nie no, coś się z ojcem wykombinuje z współwłaścicielstwem czy wozem na niego i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i zapomniałem o najlepszym - beemkę sprzedałem tydzień temu i to było pierwsze auto które pojechałem oglądać. Wiele się nie naszukałem xdd
#motoryzacja #samochody #pokazauto #chwalesie #mercedes #w211
TypowyPolskiFaszysta - Fajnego bydlaka se kupiłem?
Audicę miałem (80B4 2.8), Beemkę ...

źródło: comment_I1s6OWgsRtZJE4V2nXv7QNjnOVnfPLQV.jpg

Pobierz
  • 175
@KeepCalm: jest to benzyna 350 przed liftem czyli od tego roku było robione pierwsze modele z tym oto motorem, a posiadały one wadę związana z łańcuchem rozrządu, który nie wytrzymywał obciążeń. Oprócz tego psują się tam zębatki na walkach wyrównujących. W tych modelach sugerowana jest wymiana rozrządu (może to niektórych dziwić, bo w mercedesach się tego nie robi) przy przebiegu 200 tyś. wraz ze sprawdzeniem stanu zębatek. Ma to na celu
@onmatopeja: takie komentarze dobrze się czyta.
J/w - pisał, że ma na to fakture, dlatego pytałem czy coś jeszcze z tym 3.2 jest nie tak.

Skąd jesteś? Może być PW, jak nie chcesz publicznie. Chodzi mi po głowie powrót do W211, tylko tym razem coś mocniejszego (raczej diesel).
@TypowyPolskiFaszysta: mój brat miał W220 5l, #!$%@? bestia, jezdziło jak marzenie, ale jak zaczeło się psuć to już po całości. #!$%@? wie czemu wysało prąd z akumulatora, żaden elektryk w Krakowie i okolicach nie wiedział co jest grane, w ASO to samo, a jak siadła pneumatyka i mój brat sie zawiesił na podjezdzie i i nie mógł sie ruszyć to brat już brał krzesło i sznur i szedł się wieszać. Pracował