Wpis z mikrobloga

Po lewej stronie: kasjerka w biedronce, będzie miała wolną niedzielę.
Po prawej stronie: kasjer na stacji paliw, nie będzie mieć wolnej niedzieli

Pytanie do wyborców PiS: czym różni się praca kasjerki po lewej stronie, od kasjera po prawej stronie że zasłużyła sobie na ustawowo dzień wolny od pracy w niedzielę?

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polska #gospodarka #praca #bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka
Pobierz saakaszi - Po lewej stronie: kasjerka w biedronce, będzie miała wolną niedzielę.
Po ...
źródło: comment_9TPTx8F9DWi0dZm4qAFvfC7B5Wq0z8PB.jpg
  • 83
@saakaszi: Bo w biedrze pracują ludzie w średnim wieku bez wykształcenia lub młodzi nie mający zamiaru się kształcić i to są wyborcy PISu, a na stacjach pracują studenciaki którzy chcą sobie dorobić i uciec z kraju i to są wyborcy nie wiem kogo w sumie ale pewnie całej reszty
@saakaszi nie rozumiem Twojego toku rozumowania :D Nie głosowałem na PiS. Lepiej, nie jestem nawet ich zwolennikiem. Zatem powiedz mi co mają wyborcy PiS do tego, że kasjerka z biedry będzie mieć wolna niedzielę, a kasjer ze stacji nie będzie miał? Oczywiście oprócz tego, że jakiś czas temu ich wybrali. To chyba raczej pytanie do polityków i ludzi pracujących nad daną ustawą, prawda?
@timorex:

Bo w biedrze pracują ludzie w średnim wieku bez wykształcenia lub młodzi nie mający zamiaru się kształcić i to są wyborcy PISu, a na stacjach pracują studenciaki którzy chcą sobie dorobić i uciec z kraju i to są wyborcy nie wiem kogo w sumie ale pewnie całej reszty

Są tuż studenciaki ale oni szybko zmienią tę robotę i zapomną więc faktycznie trafiłeś ale najgłupsze jest to że ludzie z marketów