Wpis z mikrobloga

@ish_waw: Chłopie, jesteś tylko jednym z całego batalionu januszy, którzy usłyszeli w tv że btc rośnie i na fali mainstreamowego szaleństwa wbiłeś na ten tag i dzielisz się swymi przemyśleniami, które uważasz za bardzo wartościowe.

Takich Januszu jak ty, są miliony... ba, jest ich wielokrotnie więcej niż hodlerów btc.

Codziennie obserwuje tutaj takich cwaniaczków.

Gówno wiesz, masz szczątkową wiedzę, twe analizy trwają pewnie max 2 miesiące. Btc istnieje od 9 lat
Weźcie się ogarnijcie bo gwiazdorzycie jak frankowicze, którzy potem mieli żal do Skarbu Państwa, czyli do nas wszystkich.


@FIFO: Co. Skąd to wyciągnąłeś? Ciekawi mnie, jaką logiką się kierowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ah, to tylko projekcja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pamiętaj, że średnia wieku tutaj to jakieś 17- 18 lat.


@FIFO: Pro-jek-cja ʕʔ

Chodzi o to, że nie powiedziałeś nic mądrego, nawiązanie do frankowiczów kompletnie nie trafione, skąd to w ogóle wziąłeś? Chodzi o idiotów spamiących ten tag za każdym razem, gdy BTC spadnie o kilka procent, z których większość - tu nawet nie mam zamiaru się kłócić - to ludzie z bólem dupy, bo sami się
@escabor: Jak jest nas Januszy wielokrotnie więcej to chyba mamy więcej dolarów niż wy i to my zdecydujemy przewaga siły ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zwłaszcza że są wśród nas agresywni spekulanci jak ja na 100-krotnych i większych dźwigniach, a holder ma 1:1.