Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się dowiedziałem, że mój znajomy się powiesił. Zawsze był nad wyraz słaby psychicznie, nie radził sobie z życiem w społeczeństwie, taki trochę #przegryw pod kątem relacji społecznych, nadwrażliwy, płaczliwy, wiecznie usilnie zabiegający o kontakt z ludźmi, a nim mocniej to robił, tym silniejsze dostawał od nich kopy w dupę, aczkolwiek bardzo zdolny, dobrze zapowiadający się, przyszły informatyk, miłośnik instrumentów klawiszowych. 23 lata. Całe życie przed nim, tyle planów, tyle dążeń...

A zabił się... bo go nagle zostawiła dziewczyna, z którą był zaręczony od 20 marca, Zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie wyobraża sobie życia bez niej i była dla niego wszystkim. Matka i siostra w istnej rozpaczy, wszyscy znajomi nie mogą uwierzyć w to co się stało.

I ja się pytam, w imię czego on to zrobił? W imię waginy? Ze strachu przed samotnością? Że żadna go już nie zechce? Że się będą śmiali, bo nie ma dziewczyny? Bo wszyscy ją mają, a on nie będzie miał? Przecież dzisiaj kobieta jest, jutro jej już może nie być. Warto było? Na tym świecie 3 miliardy kobiet. Mężczyźni to faktycznie słabsza psychicznie płeć.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #samobojstwo #przegryw #stulejacontent
  • 96
  • Odpowiedz
@Lembaz: Nie. Nawet nie wiem jak to jest i w sumie nie chce wiedzieć.
@noipoptakach Żaden dobry znajomy, człowiek nie do końca z mojej bajki. Znaliśmy się po prostu od lat, bo mieszkaliśmy blisko siebie i nasze matki były dawniej przyjaciółkami. Ostatni raz widziałem go i rozmawiałem z nim gdzieś na początku 2016 roku. Aczkolwiek raz mi bardzo pomógł z projektem na studia, bo do informatyki i programowania miał faktycznie głowę.
  • Odpowiedz
@DonVincento: piszesz o tym w pierwszym akapicie, zrobił to bo był slaby psychicznie. Jak nie to by wywołało zamach na siebie to co innego. Współczuję tylko dziewczynie, bo pewnie czuje się winna, a nie powinna. Dobrze zrobiła odchodząc, bo życie z kimś takim bardzo ciężkie. To często są ukryci introwertyczni narcyzi, niedawno mirki o tym pisały.
  • Odpowiedz
@DonVincento 5moich kumpli się powiesilo z tego powodu też opisywałem na.mirko.Dla kobiety to największa nagroda jak ktoś sobie z jej powodu odbiera życie. Ta Jedna tego byłego kumpla już po 2dniach dawała dupska innemu typowi
  • Odpowiedz
@Acquaintance:

Co mu się posypało?? Był młody, miał wszystko przed sobą. Trzeba mieć więcej dystansu do życia a nie. Był za słaby i nie nadawał się, dlatego świat go zniszczył, tyle :)


Nie wyobrażam sobie jakie trzeba mieć kompleksy żeby takie rzeczy wypisywać.
  • Odpowiedz
Auć, szkoda chłopaka. Winą tu jest złe wychowanie. Brak przekazania odpowiedniej postawy do kobiet. Jednak kiedy ktoś już się zakocha na całego, to gwałtowne reakcje są zrozumiałe - to tak jak ćpunowi zabrać narkotyk. Nie będzie myślał trzeźwo. Nie jest to tylko metafora, ale osoba zakochana jest pod wpływem właśnie chemii uwalnianej przez mózg, tej samej co wynika z niektórych narkotyków. Dlatego w sprawach sercowych receptą jest czas który trzeba sobie dać.
  • Odpowiedz
@DonVincento: Sam nie wiem. Ze mnie też się niektórzy śmieją, że 22 lata skończył i nadal sam. Co mi to da? Mam swoje cele, realizuje je, mam więcej czasu dla siebie, związki nie są mi szczególnie potrzebne. Poza tym miałem tyle niewypałów, że i tak nie potrafiłbym się zakochać.
  • Odpowiedz
@Lissa: kobiety zawsze potrafia usprawiedliwic wszystkie swoje podlosci i niegodziwosci. Dlatego tez przewaznie nie spodziewa sie nikt po nich honorowego zachowania.
  • Odpowiedz
@Lissa: > ona będzie musiala z tym żyć do końca swojego życia. Pewnie pomyślał, że to dobra zemsta.

akurat, spłynie to po niej jak po kaczce, już następnego dnia będzie wesoło szukać kolejnego.
Nie żebym to piętnował, akurat egoistycznego podejścia do związków mężczyźni powinni nauczyć się od kobiet.
  • Odpowiedz