Wpis z mikrobloga

@paramyksowiroza: no tak, powinno być wszystko darmowe bo jak nie to lecą w kulki xD 50 zł miesięcznie Ci szkoda za dobrą jakościowo usługę? Może sam stwórz taki system i oferuj go klientom za friko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Radoslaw_Zal: @Harry19911: @Rst00:
A skąd Wy wiecie, ilu moich klientów wykupiło sobie potem płatne konta?
Na początku mieli darmowe, potem freshmail ograniczył to do roku, teraz pisze, że za 3 miesiące wszystkie bezpłatne wywali.
Nie przyszło Wam go głowy, że ten rok to dla normalnego klienta był akurat dobry okres do zbierania sobie bazy, a później mieli wybór czy zapłacić i zostać, czy szukać czegoś nowego?
Ludzie, przecież ja
@Jurigag @getin
Chodzi o osoby, które początkowo chcą zbierać sobie bazę klientów i wysyłać 2-3 maile miesięcznie do całej bazy.
Nie chodzi o spamlisty, tylko zwykły, prawilny newsletter. Po np. roku może być płatny.

Zerknę na ten Mailgun, dzięki.
@paramyksowiroza przez rok zbierali bazę klientów i wysyłali po 2-3 maile w miesiącu? I to naprawdę taki duży koszt 50 zł netto miesięcznie dla ludzi prowadzących firmy? No bądźmy poważni... Jeszcze sobie to wrzuca w koszty to finalnie ich to kosztuje nieco ponad 1 zł dziennie. Majątek jak za dobrą usługę co nie?
@Rst00: Patrząc z tej perspektywy masz rację, ale biznesy bywają różne.

Wyobraź sobie dziewczynę, która wyplata meble z trzciny. Ma prostą stronkę i chce newsletter na wypadek, gdyby zrobiła nowy model trzcinowego hamaka.
Bezpłatna oferta freshmaila była aż za bogata, bo 500 adresów i 2000 maili miesięcznie to za dużo na jej potrzeby, ale mogła sobie zbierać adresy, uczyć się mailingu, a gdyby ludzie pokochali wyciąganie sobie drzazg z tyłków, a
@paramyksowiroza: zwłaszcza, że FreshMail to jedna z droższych opcji w Polsce.

Polecam HotSender - sam używam do nieco bardziej zaawansowanych rozwiązań, ale poleciłem go kilku znajomym i wiem, że można się dogadać z zespołem, który to obsługuje w celu rozszerzenia wachlarza funkcji, czy rozszerzenia API. No i ceny są bardzo fajne.