Wpis z mikrobloga

Mirki co za #!$%@? akcja.

Dzień wczorajszy, MPK Kraków, linia 244.
Wchodząc do autobusu poczułem, że ktoś mi nadepnął z tyłu na buta. No trudno, tłok, wszyscy wchodzą zdarza się. Ale nie wystarczyło. Trzeba mnie było jeszcze pchnąć całym cielskiem. Kulturalnie się odwróciłem i widząc grubawego, po 50, janusza, taki klasyczny typ człowieka, który uważa, że jego zdanie jest najważniejsze, on ma racje, on rządzi, mówię:

- proszę mnie nie pchać
- co, nie #!$%@? #!$%@? tylko właź, bfrrhrfbrfbf (coś pod nosem) i ryje tym cielskiem jeszcze bardziej x)))...
- weź się człowieku nie ryj dobrze?
- zaraz Ci oskubie te brodę (XD)

w tym momencie mówię do kolegi jadącego ze mną
- co za #!$%@? koleś nie? Popychasz mnie człowieku cały czas i deptasz.

Zdążyliśmy się już ustawić jak trzeba i nagle typ podchodzi i staje mi na bucie i stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odepchnąłem go i mówie głosno i stanowczo, żeby sie #!$%@?ł. On cały czas coś pod nosem, ciężko zrozumieć. Jakaś babeczka wstała, z uśmiechem i spokojem mówi do mnie żebym odpuścił, stary głupi człowiek, nic do niego nie dotrze.
Uznałem, że ma racje. No i tak jedziemy. Kilka przystanków mija.
Nadszedł jego przystanek. Ja stojąc pod drzwiami ustawiłem się całkowicie neutralnie ale czułem, że może coś odwalić.

Podchodzi do drzwi i staje mi na bucie x). No krew mnie zalała, odepchnąłem go jescze mocniej, teraz juz prawie się wywróciło to cielsko. Powtarzam kilka razy, żeby się #!$%@?ł ode mnie. I w tej chwili zrobiłem coś z czego troche nie jestem dumny, kopnąłem go kolanem w jaja XDD Był tłok, nie było jak się ruszyć. Zaraz po tym uderzył mnie pięścią w brodę. Zeszło do tego stopnia, że praktycznie tego nie poczułem więc nie wiem czy on rzeczywiście chciał mnie uderzyć czy to wciąż było straszenie mnie. Babeczki w autobusie panika - BIJĄ SIĘ!!! - i do kierowcy. Facet wyszedł na tym przystanku, ja przeszedłem na drugą ściankę i widzę, że jeszcze coś pod nosem patrząc na mnie #!$%@?. No co za dziwna akcja.
Dodam tylko, że tego dnia pojechalem mpk z własnej woli zostawiając samochód bo uznałem, że chętnie sie przejade gdyż dawno nie jechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) także ten.

#mpk #mpkkrakow #patologiazmiasta #inba #krakow #wies
  • 27
taka dobra rada, zacznij jeździć mpk z maczetą


@atoic: potwierdzam choć nie potrzebna jest maczeta bo wystarczy średni nóż. I wtedy sie jeździ za darmo bo kontrolerzy odpuszczają ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdzone info
i ryje tym cielskiem jeszcze bardziej x)))...

- weź się człowieku nie ryj dobrze?


@monarchista: facet knur, to i opis dopasowałeś xD

Ostatnio do tramwaju weszła babeczka z dzieckiem w wózka. Chciała z wózkiem zaparkować tam, gdzie jest przeznaczone do tego miejsce. Są tam też składane krzesła i pech chciał, że na jednym z nich siedziała stara baba. Nie da się zaparkować, jeśli ktoś tam siedzi. No to babeczka poprosiła kobietę,