Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwują polaczki które wyjechały do UK/Niemiec, dostali trochę euro czy tam funtów, i już się maja za bóg wie kogo. Nagle wszystko zaczyna im w Polsce przeszkadzać, od powietrza po „smutne” miny Polaków. Najlepsze jest to, ze oni myślą iż Ci Anglicy czy tam Niemcy was akceptują bo staracie się być bardziej tutejsi niż lokalsi, a prawda jest taka ze taki Anglik to bardziej szanuje pakoli czy indusow niż was polaczki. Zreszta już sam fakt, iż musieliście wyjechać z kraju bo nie potrafiliście się tutaj utrzymać pokazuje, jaki poziom sobą reprezentujecie.
#emigracja #takaprawda #polakibiedakicebulaki #uk #niemcy
  • 103
@Smakoshh:

180 milionów funtów


Nie funtów tylko PLN. Swoją drogą to idiotyczna maniera przeliczać na złotówki.

Polaków masz około 1 000 000 w UK z czego załóżmy ten 1 000 osadzonych to ile jest procentowo? Brytyjczyków osadzonych jest ponad 75 000, widzisz różnicę?

Irlandczykami (764) i Rumunami (635).


Ilu jest Rumunów w UK? Jaki procent osadzonych to Rumuni?

Tu się nie patrzy na konkretną liczbę tylko na procent. Jakbyś przeczytał to
@Queltas: Wiec wychodzi na to, ze Polacy w UK to większa patologia niż Ukraińcy w Polsce, tych drugich osadzonych w Polskich więzieniach jest 1039 przy ponad 2 milionach Ukraińców w Polsce. Prawda jest taka, ze Polacy królują w Brytyskich więzieniach jeśli chodzi o kraje UE, wiec nic tutaj więcej nie trzeba dodawać.
@Queltas: „Według raportu, w brytyjskich więzieniach znajduje się blisko 10 tys. obcokrajowców, w tym ok. 4,2 tys. z krajów Unii Europejskiej. Wśród nich obywatele Polski stanowią największą grupę (983 osoby), przed Irlandczykami (764) i Rumunami (635)”
naprawdę nie wracajcie bo nie warto, powietrze gorsze itd.


@Smakoshh: To że powietrze gorsze to akurat potwierdzony i niezaprzeczalny fakt, jednakże ktoś tutaj juz dobrze powiedział, wyżej srasz jak dupę masz.

Wyczuwam że jesteś jednych z tych spadochroniarzy co im się w UK/Niemczech nie udało i psioczy na wszystko inne zamiast wziąć się w garść. Z innej strony wydaje mi się że po prostu nie masz pomysłu na życie i starasz
@Smakoshh: O dobrze, że mi to piszesz. POMYLIŁEM SIĘ. Polaków we więziu jest około 0.1% z tych co znajdują sięw UK na rezydenturze a nie 1%. Gdy Litwinów jest prawie 0.5% Albańczyków jest 1.2%!

Trzeci raz już ci mówię, ale nie liczba a procent mieszkających ma znaczenie.
Przecież pisałem już czym się zajmuje


@Smakoshh: Nie zauważyłem i nie o to mi chodzi czym się zajmujesz, Twoje podejście jest z dupy, poparte tylko Twoją własną subiektywną opinią wrzucającą do jednego worka to, co Tobie nie odpowiada - ale tylko z Twojego własnego podwórka, nie widzisz co się się tak naprawdę dzieje wokół Ciebie i naprawdę bardzo wiele Ciebie omija.
@Queltas: Nie uważasz ze ta liczba i tak jest za duża? Ukraińców w Polsce jest jeszcze raz tyle (a może i więcej) niż Polaków w UK, a liczba Ukraińców w Polskich więzieniach oscyluje w granicach 1039 osób?
@Queltas: Bo wychodzi na to, ze Polacy w UK maja większe ciągotki do przestępstw niż Ukraińcy w Polsce, a niby od kilkunastu lat jesteśmy w UE, co UE daje polskim imigrantom w UK najlepszego świadectwa.
@Smakoshh: Ale wychodzi również, że Polacy w UK mają mniejsze ciągotki do przestępstw niż Litwini, Albańczycy, Irlandczycy i 5 innych narodowości. Polacy są na 9 miejscu w "rankingu". Robienie z Polaków "tych złych" na siłę też nie daje najlepszego świadectwa.

A poza tym co ma długość członkostwa do przestępczości?
@YellowPinker: Powiedzenie ze „Polak Polakowi za granica największym wrogiem” nie wzięły się znikąd, poznałem kilku polaczkow, którzy pracowali w UK, i wyrobiłem sobie na ich temat opinie. Najlepsze jest, gdy Polak po roku spędzonym w UK mówi „Wiesz, u nas w Londynie to...” dla mnie to mentalna patologia, i zdania nie zmienię, tyle w temacie.
@Queltas: Maja mniejsze ciągotki niż Irlandczycy czy Litwini, ale siedzi ich więcej w Brytyjskich więzieniach, fuck logic XD. Liczą się liczby a nie jakieś dzielenie na % żeby podciągnąć fakty pod siebie.
i zdania nie zmienię, tyle w temacie.


@Smakoshh: Ja nie sugeruję Ci żebyś zmienił swoje zdanie, po prostu staram się zwrócić uwagę na Twoje mentalne #!$%@? umysłu wypaczone pewnymi spostrzeżeniami popartymi tylko i wyłącznie subiektywnymi odczuciami ze środowiska w jakim się otaczałeś. Nie obchodzi mnie to z kim się zadajesz i jak trafiłeś na grunty UK, chcę tylko uświadomić, że trafiłeś bardzo #!$%@?.
P.S. 'U nas w Londynie' nigdy w życiu