Wpis z mikrobloga

dzisiaj pierwszy raz na silowni, zamierzam do majówki zrobić formę (wtedy wyjazd, teraz 65kg przy 180), trening ostry 4 razy w tygodniu bedzie + dieta 3500kcal (w tym 120 bialka a reszta w miare zdrowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Zawołam plusujących dzień przed wyjazdem i zrobię zdjęcie z efektami hehe #silownia #motywacja #chwalesie
  • 12
  • Odpowiedz
@a665321: do majówki to Ty się co najwyżej przyzwyczaisz do regularnych treningów, nie licz, że nagle będziesz koksem ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym jak dopiero zaczynasz z siłownią, to zacznij od 2 treningów tygodniowo FBW, po miesiącu przejdź na 3 razy, inaczej się zajedziesz w dwa tygodnie. Za 3-4 miesiące przejdź na split i wtedy rób 4 treningi.
  • Odpowiedz
tym jak dopiero zaczynasz z siłownią, to zacznij od 2 treningów tygodniowo FBW, po miesiącu przejdź na 3 razy, inaczej się zajedziesz w dwa tygodnie. Za 3-4 miesiące przejdź na split i wtedy rób 4 treningi.


@awakening88: czemu się zajadę? mam dużo czasu, kiedyś lubiłem sport i lubię się poruszać, plan jest taki żeby na razie robić co się da żeby zdążyć do tej majówki, czyli fbw na razie w celu
  • Odpowiedz
@a665321: temu, że organizm musi się regenerować, a na razie nie jest jeszcze przyzwyczajony do treningów i zamiast rosnąć, będziesz stał w miejscu, pamiętaj, że mięśnie rosną po treningu, a nie w trakcie.
  • Odpowiedz
@a665321 nie sluchaj #!$%@?. Rób Fbw 3x w tyg , 2 zestawy ćwiczeń na zmianę ABABAB... Itd.
Pon a
Sroda b
Piątek a
Poniedziałek b

Dołóż trochę kalorii do swojego bilansu i do majówki troche przymasujesz.
  • Odpowiedz