Wpis z mikrobloga

@Bankobranie: wiadomo czy się załapało na pulę czy nie? Przychodzi informacja po zaakceptowaniu wniosku i założeniu konta, czy coś takiego, czy po prostu jak się wyczerpie pula to będzie napisane na stronce z formularzem?
Nagroda jest przydzielana w momencie złożenia wniosku, czy podpisania umowy? Bo jeśli ta druga opcja to chyba wybór opcji z umową przez kuriera nie ma sensu, będzie za późno?
@xerxes931: Tak jak w poprzednich edycjach, tak i tutaj strona promocji ma być wyłączona w momencie wyczerpania puli. Czyli wszyscy, którzy zdążą złożyć wniosek załapią się na nagrody (oczywiści po spełnieniu pozostałych warunków, mieszcząc się w wyznaczonych terminach).
@Bankobranie: to jeszcze ostatnie pytanie, jeśli wypełniłem wszystkie warunki - wpłaciłem minimum 500 zł i wydałem BLIK lub kartą 150 jak dowiem się że, o ile, załapałem się na nagrodę? Bo wg regulaminu przyznana jest po spełnieniu warunków, więc chyba jest szansa, mimo że formularz został zamknięty, że nie udało się bo ktoś mnie uprzedził?
@xerxes931: nagrodę dostać mają wszyscy, którzy zdołali złożyć wniosek (dlatego wyłączono tę możliwość sporo przed czasem) i teraz spełnią pozostałe warunki (prędzej czy później to znaczenia już nie ma; byle w wyznaczonych terminach). Po ich spełnieniu pozostaje czekać na nagrodę (zgodnie z regulaminem do 28.02.; a w praktyce w tego typu promocjach to do... 27, a najczęściej właśnie do 28.02.)