Wpis z mikrobloga

Typowa logika ludzi z internetów tym razem na przykładzie peppera.

Jakieś tam promo na myszkę, dodając dwie sztuki do koszyka pojawia się darmowy DHL. LINK

W komentarzach pojawia się jakiś gość który mądrze napisał, że przesyłki mogą dostać VAT i opłaty. LINK

Oczywiście na to pojawia się masa ekspertów, którzy wmawiają mu brak racji. LINK 1, LINK 2, LINK 3
Kij tam ustawy, poradniki z neta z błędami ważniejsze. LINK

Gość walczy i mądrze działa bo ma racje. LINK

Eksperci głoszą, że VAT nie będzie bo za mała wartość. LINK


Zaczyna się wymyślanie i wielkie zdziwienie, że DHL (EU) nie oznacza wysyłkę z EU. LINK1, LINK2
Mimo że wcześniej w tym miejscu zostali poinformowani, że to wysyłka z CN.

Pozostaje mi tylko skisnąć w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak jest za każdym razem przy jakimś 'promo' eh..... EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ZAKUPY Z CHIN BĘDZIE MOŻNA ROBIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI.

#gearbest #pepper #bekazpodludzi #januszebiznesu @Bij00u
  • 38
  • Odpowiedz
@Andczej: na wykopie musi być grupa osób kumatych, bo w przeciwieństwie do wstawiajacych z peppera zarabiają na reflinkach. Sam wybieram linki osób które siedzą w temacie (hybrydy za 11$ doszły bez vat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) a nie od multum nowych osób, które liczą na łatwy zarobek kopiując wstawki innych. Ostatnio admini zrobili porządki i jest lepiej. Na pepperku tak nie zrobią bo moderatorom opłaca się
  • Odpowiedz
@Andczej: Już pisałam, nie jestem tam zarejestrowana i nie chcę być( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak tylko sobie czasami podglądam peppera bowiem można tam trafić dobrą okazję. Nawet temu hazetowi można podrzucić linka, niech sam to opublikuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bij00u Jeszcze cały czas powtarzają o tych mailach o wysyłce CNPost, totalny zero ogaru, GB to rozesłał do każdego, błąd systemu. Te wiadomości mają zero znaczenia dla klienta.
  • Odpowiedz
@Andczej: Pepper jest zajebisty, Kustosz przeceniony o 30gr i 500 plusów xD Banda januszy-idiotów. Większość okazji to bzdury (w sensie kiedy doliczy się ryzyko VATu to już nie wychodzi tak kolorowo) ale czasem sam coś kupię dla dzieciaków, jakieś pierdoły za dolara-dwa. Zawsze mają frajdę a dla mnie koszt znikomy. Z promo na PS4 w RTV EURO też skorzystałem.
  • Odpowiedz
dla mnie Pepper to pochodna wykopu, taki subreddit cebuladeals, Ci sami debile i ten sam poziom humoru.Nie mówię o całym wykopie, ale dużo mnaja wpsolneho te 2 strony. A jest B20, uuu szajomi lepsze, dałoby się im coś za darmo to by narzekali, że nie ma dopłaty ze strony sprzedawcy.
@Andczej:
  • Odpowiedz