Wpis z mikrobloga

@TurboLaczki: jak umyje rece to nie moge potem dotknac niczego innego w lazience

np. otwieram lokciem albo malym palcem u reki i popycham noga drzwi
jak dotkne czegos np. powierzchni umywalki to musze umyc rece jeszcze raz
  • Odpowiedz
@Akayari: ooo ja tez do wszystkiego dodaję śmietanę. Moj obiad to zazwyczaj ziemniaki, jakies mięso, surówka i wszystko to polane duża ilością śmietany (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 2
@TurboLaczki licze zawsze wyrazy jakie widzę na reklamach, tablicach rejestracyjnych (tutaj to numery i literki sumie) i sprawdzam czy są parzyste. Jak nie są to kombinuje, że np przecinek doliczam w drodze wyjątku by mi w głowie się zgadzało, że jest wszystko parzyscie.
  • Odpowiedz
Jak słucham muzyki w pociągu to wyciągam z uszu słuchawki i sprawdzam czy aby na pewno nie słychać jej na głośniku.


@jumperkaa: Też tak mam, zwłaszcza jak ludzie się patrzą jak na niedorozwiniętego jak mam słuchawki na uszach. Ale potem przypominam sobie, że jestem niedorozwinięty więc wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TurboLaczki: zawsze noszę przy sobie chusteczki higieniczne - zawsze w kieszeni spodni (nie ważne czy to lato czy to zima).
No i zawsze (dodatkowo) w jednej z kieszeń kurtki, jak już nadejdzie pora na noszenie kurtki.
  • Odpowiedz