Wpis z mikrobloga

@gangag komisja nic strasznego, najpierw 2 godziny siedzenia w kolejce i mirkowania, później do pokoju, w samych gaciach waga, wzrost, klatka piersiowa, numer buta, w drugim pokoju wzrok i pytanie o blizny, później rozmowa z kilkoma ładnymi, młodymi paniami i czekanie na papierki, z 4h i dzień od szkoły wolny
@gangag: nie zawsze trzeba, jeśli nie ma jakichś pobudek, że jesteś chory czy masz jakieś problemy to nie będzie musiał ściągać gaci w doł. Ja pamietam na swojej komisji jak poszedłem za parawan z lekarzem i już ochoczo chce ściągać majty a ten

nie nie, już się dzisiaj naoglądałem gołych dup, ma pan jakieś problemy?, żylaki odbytu czy coś? xDDDD


powiedziałem, że nie i tyle ;D
@gangag: Zdaje mi się, że jeżeli zgłosi swoją sytuację odpowiednim organom to nie spotkają go żadne konsekwencje. Ważne żeby komisja nie traktowała go jak zbiega. Zresztą, nawet jeżeli nie wróci, to przecież nie wyślą po niego śmigłowców. Po prostu po powrocie będzie się musiał jak najszybciej wstawić.
@KrzysiuPG: Dokładnie, żałuję że dostałem kategorię A, chociaż w gruncie rzeczy na front i tak bym za #!$%@? nie poszedł xD. Dać się
@KrzysiuPG: W samej komisji nie ma nic złego, fakt, trochę nudne 4 godziny, ale przynajmniej ogólnikowo mnie zbadali za darmo xd. Na badaniu przed zrobieniem prawa jazdy gość sprawdził mi tylko wzrok i zaćwierkał 200 zł, a na badaniach medycyny pracy zapłaciłbym 50 zł za samo odsłuchanie rytmu serca, gdyby nie skierowanie od pracodawcy.
@gangag: #pasta pasuje jak nigdzie
Miałem komisję wojskową dawno temu. Polazłem, rozebrałem się do majtek, pielęgniarki jakoś dziwne odwracały głowy i w ogóle nie mogły patrzeć, dusiły się. Powiedziały, aby delikatnie odchylił majty. Zobaczyły moje cudo, jedna pobiegła gdzieś, drugą zamuliło. Pewnie dlatego, bo nie myłem jeszcze wtedy penisa, a przed komisją nie myłem się z tydzień. Ta co pobiegła przyprowadziła lekarza, spojrzał na mojego penisa i powiedział "O #!$%@? STARY...".