Wpis z mikrobloga

@Krever:
Be Obsessed or Be Average czy może Reguła 10x?
Czytałeś może obie?

Bo po przestudiowaniu Twojej listy zdecydowałem się zakupić...
Mądrzej, Szybciej, Lepiej Charlesa Duhigga.
A zastanawiam się jeszcze nad jedną z wyżej podanych
@Krever: powiem tak, żal pe el, robota robota robota, czytanie ksiazek o tym jak sie motywowac jeszcze nic nie dalo, albo ma sie iq i wie sie to samoistnie, albo sie jest skazanym na bycie szarakiem do konca zycia i czytanie wlasnie takich ksiazek
@d1l4x: akurat mi nie musisz mi tego mówić, przyjęli mnie do mensy i zarabialem 4 średnie krajowe w momencie ukończenia studiów. Tutaj bardziej chodzi o poznanie różnych światopoglądów i usłyszenie rzeczy oczywistych, które oczywistymi stają się dopiero jak się je usłyszy. Ile takich książek przeczytałeś ?
@Krever: Czytam książki z zakresu psychologii ewolucyjnej a następnie samemu wyciągam wnioski, podparte dowodami, wizualizacjami, statystykami, jak najlepiej się dostosować do danej sytuacji. #!$%@?ą mnie czyjeś poglądy, czytałem potęgę podświadomości i odpuściłem.
@d1l4x: rozumiem ;) ja z kolei czytam różne rzeczy, im bardziej od siebie różne tym lepiej. Czytam książki stricte psychologiczne, czytam couchingowe guano, czytałem nawet spirytystyczne "power of now"... Nie muszę się z czymś zgadzać żeby wyciągnąć z tego wartość dla siebie.