Wpis z mikrobloga

@Ewentualnie: Najlepsze wg jakich kryteriów? Work-life balance? 0 stresu? Perspektyw i rozwoju?
PS Stołówka w firmie i darmowe obiady to najlepszy benefit jaki można dostać, gdzie tam wasze multisporty i medicovery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miglanc102: W większości światowych firm IT, słyszałem że Opera we Wrocławiu ma stołówkę, ale nie korzystałem
@Ewentualnie: Wbrew pozorom są firmy do których się ciężej dostać niż do Google, ale to wszystko kwestia tego co oczekujesz, generalnie większość światowych korporacji bardzo mocno dba o pracownika, poza Nokią, do Nokii nie idź
@kaczoor: Nokia dawno temu zachorowała na spychologię i trapi ją do dziś, masz zespoły w których ludzie nie wiedzą co robią, budowane przez midów i working studentów, mało seniorów decyduje się rozwijać w Nokii bo oni (w polsce) tworzą bardzo specyficzne oprogramowanie - telekomunikacyjne, nie masz jak później przełożyć tej wiedzy na inne firmy
@Lunatik: Nigdy. Mamy darmowe śniadania, ale są dowożone z różnych miejsc do nas. Mamy w pełni wyposażone kuchnie (płatki, lody, red bule, owoce, mrożone owoce, jakieś dżemy, masła orzechowe, chleby, miody, z 50x róznych herbat, yerby itp ale stołówki nie mamy) I tak najlepsze wg mnie są masaże ;)
@pumpkinguy: Tutaj lista którą kiedyś zrobiłem, uzupełniłem o nowe rzeczy:

- Super projekty,
- świetna atmosfera,
- ludzie z ogromną wiedzą,
- konkurencyjna płaca w stosunku do co reszty rynku wrocławskiego,
- świetne biuro (nagroda dla najlepszego biura na świecie),
- elastyczne godziny pracy,
- szkolenia/ksiązki jakie chcesz,
- sprzęt praktycznie jaki sobie zapragniesz (ja teraz pracuje na mac booku 13" z 16GB ramu, 1TB dyskiem + monitor 31' 4k, myszka