Wpis z mikrobloga

#rozdajo #iem #esport #gry #nttsystem

Tak jak zapowiedzieliśmy, są bilety na Intel Extreme Masters 2018 do zgarnięcia (dowolny dzień do wyboru). Staraliśmy się wybrać najprostszą zasadę wzięcia udziału i wyboru wygranego (powinni wreszcie wprowadzić tą nowelizację ustawy o rozdajo (°° ).

W związku z tym, zasadą wzięcia udziału jest oczywiście plusik i komentarz w którym piszemy/wrzucamy.... COKOLWIEK śmiesznego, pouczającego, ciekawego. Wybierzemy w poniedziałek z rana (19.02.2018 g. 9:00) dwóch zwycięzców od najlepszych wrzutek, którzy otrzymają po bileciku. Wrzucać można ile się chce. A w tzw. międzyczasie możemy sobie pogaworzyć :)

Zielonki, wy już wiecie co...

NTT_System - #rozdajo #iem #esport #gry #nttsystem

Tak jak zapowiedzieliśmy, są bi...

źródło: comment_MaIDztSBL64nV6Y7b0r3b7TLmMqXcekc.jpg

Pobierz
  • 143
@NTT_System Kiedyś było, teraz jest lepiej xD Mogę wam opowiedzieć historie z tramwaju

Byłem sobie w tramwaju ze skręconą kostką, jak się okazało była złamana, jechałem do szpitala tym tramwajem bo dawałem rade. Słuchałem muzyki, wiadomo.

Nagle zaczyna mnie bić torebką jakaś stara baba, krzyczy, że niewychowany gówniarz itd. Kazałem jej się uspokoić, bo wezwe odpowiednie służby, ogarnęła się ale przez kolejne 15 minut można było słuchać jej gadanie na temat tego