Wpis z mikrobloga

Usunąłem dziś konto na facebooku. Dorosłem do tego, aby przyznać, że nie jest mi potrzebne. Mam dosyć pustych rozmów, nie interesuje mnie kto i kiedy gdzie będzie się bawić, czy jakiej muzyki słucha w danym momencie. Nie chcę nigdy więcej dodawać ludzi do znajomych po każdym spotkaniu żeby dobić nową cyferkę. Mam nadzieję, że dzięki tej decyzji będę mógł spotykać się częściej ze znajomymi i przyjaciółmi po to, aby zwyczajnie pogadać. Robić to, co robiłem z nimi na facebooku, tylko bez niego. Ciekawe, ile z tych osób będzie zainteresowanych takimi aktywnościami. Liczę się z tym, że wiele kontaktów utraciłem bezpowrotnie, ale najwidoczniej tak jest dla mnie lepiej - może inaczej - mam taką nadzieję. Czas zacząć żyć po swojemu, a nie tak jak inni to robią bądź na to liczą.
#chwalesie #logikaniebieskichpaskow #razsiezyje #czasnazmiany
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Jorzi: znak czasów - usuwasz swój profil z facebooka to stado baranów przekonuje żebyś go nie usuwał. Podnoszą wciąż ten sam, wyśmiechtany argument, że jesteś pozerem i zrobiłeś to aby coś sobie udowodnić. Bo sami niepotrafią już żyć bez tego raka. Zresztą to i tak jebnie. Młode pokolenia się tym znudzą i zostaną tam sami emeryci jak na nk.
  • Odpowiedz
Usunąłem konto jakiś rok temu. Tez zdałem sobie sprawę że tracę życie na bezmyślnie scrollowanie i oglądanie rzeczy które kompletnie mnie nie interesują. Koło #!$%@? mi lata co jakiś mój daaaleki znajomi żre na kolację albo kto się z kim #!$%@?ł. Pod koniec mojej "kariery" na FB wprowadziłem sobie taką metode, że usuwałem że znajomych tego kto miał danego dnia urodziny:) trochę wyczyściłem tablice ale dalej był syf. Niestety więcej siedzę teraz
  • Odpowiedz
W sensie, że będziesz pokazywał wywołane zdjęcia i mówił, że lubisz to?


@bazylo: Aż takie masz parcie na atencje? Nie widzisz sensu życia, jesli ktos nie polubi Twojego zdjęcia?
  • Odpowiedz
@Jorzi: Ja nie miałem facebooka, nawet w trakcie robienia licencjatu. Teraz w trakcie magisterki, juz musialem zalozyc, bo nie mieszkam z nikim z uczelnii. Ale lepiej było mi jednak bez, mogłem sie bardziej skupić na własnym rozwoju, nie tracilem czasu na skrolowanie, czy wpadanie w depresje, ze ktos tam jest na drugim koncu swiata itd. Po prostu moglem sie bardziej skupić na sobie i na tym co chcialbym osiągnąć
  • Odpowiedz
Ale nie posiadając FB nie masz możliwości tam wejść. Nie wszyscy są w stanie panować nad sobą tak jak Ty @bazylo tylko muszą podejmować radykalne kroki.
  • Odpowiedz
@Jorzi: facebook to dzisiaj potężne źródło informacjivi narzędzie komunikacji, indywidualnej jak i grupowej. No ale dla freethinkerow sprowadza się to tylko do gimbusie słuchaj głupot. Tutaj też usuń konto xD
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że dzięki tej decyzji będę mógł spotykać się częściej ze znajomymi i przyjaciółmi po to, aby zwyczajnie pogadać


@Jorzi: wstawaj, zesrałeś się
  • Odpowiedz