Wpis z mikrobloga

Chciałbym Was ostrzec przed warsztatem samochodowym "autoretarder" koło tczewa, podobno specjalizują się w naprawie skrzyń manualnych i automatów aczkolwiek póki co tylko trzymają od 2 miesięcy mój samochód. i zbywają mnie telefonicznie (jeżeli w ogóle ktoś odbierze jak zadzwonię. Szef warsztatu opryskliwy rzuca słuchawką jak po 2 miesiącach dzwonię dopytać o swój samochód, drze na mnie ryja przez telefon i każe "wziąć sobie krzesełko i patrzeć jak nie robimy pana samochodu". W niezłe bagno się z nimi wpakowałem :(
#tczew #gdansk #trojmiasto #mechanikasamochodowa
  • 21
zbywają mnie telefonicznie (jeżeli w ogóle ktoś odbierze jak zadzwonię


@Teylor: Dlaczego dzwonisz zamiast byc osobiscie co pare dni? Taka specyfika tej branży, że jak klient się nie dopomina tylko cierpliwie czeka, to jego auto się robi na końcu, oddalając w czasie, a najpierw przyjmując wszystkich znajomych (głównie handlarzy którym zależy na czasie).
@robsosi @atestowanie2 @jokker
No właśnie tu się sprawa komplikuje, pracuję w Niemczech i w Polsce jestem tylko ne weekendy, nie mam jak tam u niego siedzieć. Generalnie właśnie żeby uniknąć takich problemów wybrałem, jak mi się wydawało, w miarę spoko prezentujący się warsztat. Jak oddawałem samochód pochodziłem sobie, popatrzyłem, kilka podnośników, niezły sprzęt, w miarę nowy, nawet stronkę spoko mają - no ale jak widać łyknąłem zarzutkę motzno. Wysłem do nich wezwanie
@Teylor jestem cholernie ciekaw co ma do powiedzenia druga strona :) niemniej jednak ci #!$%@? piekarze to #!$%@?, a znaleźć dobrego mechanika się nie da... ja żeby skrzynie manualną naprawić lecialem z Kołobrzegu do Poznania bo tam był akurat gość co tylko skrzynie robił. Oczywiście debil który mi demontował i zakładał skrzynie #!$%@?, jak się później okazało, aż dwie inne rzeczy...