Wpis z mikrobloga

Miraski, szybkie pytanko. Co wolicie dcs czy bms i dlaczego? Który dodatek warto kupić do dcs jako pierwszy? Oba symulatory bardzo mi się podobają, ale każdy wymaga pewnego nakładu czasu na wejście i nie wiem, na który się zdecydować. Nie mam doświadczenia w żadnym z nich, udało mi się wystartować każdą z dostępnych maszyn na zimno
#dcs #symulatory #bms
  • 14
@popo_von_kox: Dzięki za info. Gdzieś czytałem, że ta dynamiczna kampania to fajna sprawa i bardzo urozmaica rozgrywkę. Dziś piątek, więc zrobię sobie dłuższe szkolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam pdfy z instrukcjami do przejścia misji treningowych, może coś z tego będzie. Gdzie najlepiej szukać ludzi do rozgrywki? Przyjmują takich laików?
@Rageslaw ale pod względem realizmu chyba bms trochę lepiej wypada niż a10c ;). Tak czy inaczej guziec też ma dosyć zaawansowane systemy. Możesz choćby wysłać wiadomość przez systemy do innego a10, przesyłanie punktu gdzie celujesz innym, profile uzbrojenia. Zobacz na youtube najlepiej
@mikkeboss: 7 min? to chyba zgodnie z wszystkimi procedurami... w 5,5 min można polecieć jak się szybko włączy "grzanie" gpsu ;)
@Rageslaw: tak jak napisał mikke, dużo realizmu, choć po filmikach nalotów a10c na konwoje cystern paliwowych w okolicach Syrii, muszę z przykrością stwierdzić, że firmware TGP nie jest "najnowszy"... też trzeba pamiętać, że a10c to nie jest samolot wielozadaniowy, lata wolno, ciężko i mimo, że ma systemy do walki
@Rageslaw Jeżeli chodzi o realizm w dcs to chyba ka-50 przoduje. Długo się za niego zabieralem ale dobrze że to zrobiłem bo wymiata. Chociaż ma kilka bugów po przejściu na 2.5