Wpis z mikrobloga

chociażby ten film, miesiąc temu #!$%@?, że po co robić coś bez sztangi a tu hop belt squaty


@dzibril: Przynajmniej już więcej nie gada głupot o mobility i rozciąganiu. No i nie bierz wszystkiego tak dosłownie.
@dzibril: akurat rippetoe pisze/mówi z sensem. Problemem są pseudoeksperci czy para trenerzy którzy próbują po obejżeniu 2ch filmów uczyć przysiadów z ss - a w samej książce na squat poświęcono koło 100 jak nie więcej stron.
@Xarath: echh, to nie tak, ze mam cos do rippa/ss. przeczytalem pare jego ksiazek, filmikow tez duzo widzialem. mam rozne zdanie na pare opinii, z niektorymi kompletnie sie nie zgadzam, no ale to jego bajka.

nie zmienia to faktu ze thrall zalozyl sobie klapki na oczy i widzi teraz tylko jeden kierunek, robi tylko jedno, #!$%@? z wszystkim co do tej pory - teraz liczy sie tylko ss. cofnal sie w
@urak666 nie biorę, bardzo go lubię, ale od momentu jego wejścia do ss nie robi nic oprócz tego co ta książka mówi, promuje ich wszędzie gdzie się da i wypina na inne źródła wiedzy


@dzibril: O czym ty mówisz. :D Promuje SS jako metodę treningową dla osób zaczynających z siłownią oraz dla osób, które chcą poprawić komfort życia (różne bóle, osoby starsze, nie traktujące siłowni poważnie) Jak sama nazwa mówi
@urak666: echhh, starting strength to nie tylko ksiazka i plan treningowy, tylko firma, ktora zrzesza coachow sluzacych ich jedynej i wlasciwej ideologii

bm to przeciez przydupasy rippa, wszyscy sa jego fanami i coachami ss, znam tych chlopcow i to co oni dyktuja to prawie to samo co reszta ludzikow z ss

no co ty, sztangi lepsze od maszyn? dzieki za news kapitanie, co nie zmienia faktu, ze niedawno mowil, ze jest
echhh, starting strength to nie tylko ksiazka i plan treningowy, tylko firma, ktora zrzesza coachow sluzacych ich jedynej i wlasciwej ideologii


@dzibril: Czyli jakiej? Że trening siłowy to najlepsza aktywność fizyczna dla ogólnej populacji?

bm to przeciez przydupasy rippa, wszyscy sa jego fanami i coachami ss, znam tych chlopcow i to co oni dyktuja to prawie to samo co reszta ludzikow z ss

@dzibril: Chyba ich drogi się rozeszły. I
@urak666: glowny moj hejt na nich to chwalenie tylko ich systemu treningowego, mnostwo innych planow i zalozen treningowych, ktore tez wyhodowaly mistrzow owalaja i mowia, ze sa zle, a sami nieraz zaniedbuja takie czynniki jak zdrowie barkow/rotatorow
@urak666: no i do bm naprawde nic nie mam, wkurza mnie tylko ich agresywna reklama na kanale thralla, ktory kiedys opowiadal o innych rzeczach, tez podpartych naukowo, teraz to nie, jedna modla, jedna metoda, jeden sposob, wszystko inne be
@dzibril: Nie no, trąbią o tym, że klasyk to jedyna droga dla osób, które nie są sportowcami i sumo jedynie wchodzi w grę jeśli ktoś jest zawodnikiem na poziomie, gdzie z sumo rzeczywiście da mu większy wynik.

chwalenie tylko ich systemu treningowego


@dzibril: Ale oni nie mają żadnego systemu treningowego. Przecież prowadzą wszystkich indywidualnie oraz wypuścili darmowy plan na 8 tygodni dla osób, które skończyły liniową progresję SS. Wiesz ile