Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jak nauczyciel mówi/robi rzeczy typu:
1. Mówi mi na każdej lekcji, że ślicznie wyglądam itp, a na moje "powtarza się pan" reaguje "słuchaj komplementów ode mnie, ja nie mam żadnego interesu w tym, żeby ci je mówić"
2. Żartuje w stylu: "och nie ma X, dla kogo ja mam się teraz starać"
3. Przy oddawaniu sprawdzianów łapie mnie za rękę, mówiąc "masz to poprawić na 5,albo dostaniesz po pupie"
4. Opowiadając o tym jak nas natura przystosowała do pewnych rzeczy jako przykład podaje "X jest seksowna, żeby (tu nie wiem co bo mu przerwałam mówiąc, że raczej zażenowana)
Itp., takie rzeczy zdarzają się na każdej lekcji/prawie za każdym razem jak mija mnie na korytarzu.
Czy to nadaje się już na pójście do dyrektora? Czy jestem przewrażliwiona? Nie umiem sobie sama z nim poradzić, a jednak przeszkadza mi to. Co myślicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 112
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Mnie to bardziej wygląda na złośliwoŝć niż nieudolny podryw. W podrywie byłby bardziej subtelny. Może kiedyś jakaś podobna dała mu kosza i już nie wyszedł z przegrywu i się mści. Ale absolutnie powinnaś zareagować, najlepiej przy całej klasie, żebyś miała świadków. (Poza tym nie zostawałabym z takim typem sam na sam) Następnym razem, gdy zaczepi Cię słownie postaw sprawę jasno, że jeszcze jeden taki komentarz i zgłaszasz go gdzie tylko się
  • Odpowiedz
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania nie miej skrupułów żeby to zgłosić. Na piśmie! W dwóch egzemplarzach, Twój ma podpisać dyrektor że przyjął pismo dnia tego i tego.
Przy rodzicach najlepiej. Zapewnij sobie kilku pewnych świadków, którzy się nie wyprą tego za nic. Jeśli dyrektor nic nie zrobi albo nauczyciel będzie się odgrywał, to do kuratorium.

Ty już kończysz szkołę, ale po Tobie będzie uczył innych. Ludzie mają różną wrażliwość i moralność - jednym się to może
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam uczę w szkole ale to co mówisz to jakieś mega #!$%@? xD weź go nagraj kilka razy i idź do dyrektora, tylko powtarzam NAGRAJ gościa bo może się wywinąć #!$%@?, że pewnie źle go zrozumiałaś, że jesteś przewrażliwiona, że to hormony, że to on Tobie się podoba i chcesz zrobić z siebie ofiarę, lepiej typa nagraj i będzie po zawodach :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgłoś molestowanie u dyrektora. Włącz nagrywanie na telefonie przed każdą lekcją z nim. Zbierz kilka próbek i jazda do dyra. Będziesz miała niezbite dowody bo na słowo to nie konieczne musi ci uwierzyć. Nie jestem białym rycerzem, ale nikt tak nie powinien traktować swoich uczniów ani nawet podwładnych w pracy. Jego zachowanie jest prostackie. W przewrażliwionym USA już by miał proces, rejestrację jako sex offender, opaskę na nodze i dożywotni
  • Odpowiedz
OP: Właśnie dlatego o tym tu piszę, żeby zobaczyć ile osób powie, że szukam atencji, że EEE BAIT, 2/10, bo to się być może w jakimś stopniu przełoży na reakcję ludzi w mojej szkole, innych nauczycieli, uczniów, którzy nie byli świadkami.

Chorzy ludzie się zdarzają i tyle. Też nie uważam, że to jest podryw. Po prostu typ jest w jakimś stopniu nienormalny, bo tych obrzydliwych komentarzy było dużo (np mówił mi,
  • Odpowiedz
Muszę się starać dwa razy bardziej, żeby ludzie traktowali to jako żart, a i tak niektórzy nie traktują.


@AnonimoweMirkoWyznania: Aż tak ci zależy na tym "co ludzie powiedzą"? Ucz się dla siebie a nie dla ludzi.

on później na forum i tak powie, że "ładne dziewczynki zasługują na piątki"


Na poważnie tak mówi? Chyba żartem... Bo jeśli na poważnie stawia oceny za wygląd, to coś jest nie tak.
A tak konkretnie
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania ja też, nawet jestem nauczycielem ;) ale mirko zmienia postrzeganie rzeczywistości. Przede wszystkim jednak nie chodzi o to co ludzie powiedzą, czy koleżanki będą dowierzac czy nie - chodzi o coś więcej. O komfort Twoj i kolejnych pokoleń.

Swoją drogą, rodzice wiedzą o tym?
  • Odpowiedz