Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka rozkmina odnośnie #zwiazki i tego typu pierdoły.

Jak to jest z ocenianiem atrakcyjności u #rozowypasek i #niebieskipasek?

Wiadomo, że podstawowym atrybutem który decyduje o wartości #rozowypasek jest wizualna atrakcyjność. Ale to nie wszystko. Taka ładna laska, aby nie dać się wykorzystać natłokowi nachalnym #niebieskipasek (wiadomo, łobuz kocha najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), musi umieć sobie radzić w tej grze, musi być asertywna i dobrze odnajdywać się w społeczeństwie.
Właśnie dlatego takie laski #!$%@? duża ilość znajomych na #facebook i w świecie.

A jak to jest u niebieskiego?

Facet rozbawiający towarzystwo i posiadający duża ilość znajomych zwykle przez kobiety widziany jest jako niewyrośnięty dzieciak, dostaje duży minus do atrakcyjności xD. Wiem, że zaraz wszystkie różowe mi napiszą że tak nie jest, ale zawsze jakoś taki twardy alfa stoi zawsze wyżej niż śmieszek-zawadiaka, obydwoje na równi pod względem przystojności. No bo przecież w miłości chodzi o to coś, fajnie jak facet to facet a nie popierdółka itd. xD
Wczytując się w książki czy to oglądając filmy spostrzegłem, że taki typ bardziej wymarzonego faceta to poza tym że musi być przystojny ( no i wiadomo >1.85m ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), to zwykle plusiki daje mu to jak jest tajemniczy uu, najlepiej nie wiadomo skąd się wziął, ma być pewny siebie, dużo kasy to wiadomo a i tak zawsze różowemu coś będzie nie pasiło.

No więc co dokładnie decyduje a takiej atrakcyjności z definicji u facetów względem różowych? Jak Wy, kobiety na to spoglądacie?

A i zanim mnie zwyzywacie od przegrywa, sorki jeśli źle odbierzecie mój wpis, nie umiem ładniej opisać mojej zagwozdki, ale serio nie jestem z tych co uważają że wszystkie laski są gupie i wgl mają łatwiej.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 7
  • Odpowiedz