Wpis z mikrobloga

źle oceniła moment na manewr i odległość ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pośpiech zawsze jest złym doradcą, kochani noga z gazu.


@Basteq: Dac ledżit...

młoda dziewczyna wyjechała z 1 śrubą w kole. Koło odpadło na autostradzie a ta zginęła. Pośpiech zawsze est złym doradcą, noga z gazu.

Przecież gdyby widziała że się nie zmieści i zachowała jak człowiek a nie jak #rozowypasek, to wypadku by nie
  • Odpowiedz
@co_ja_tu_robie porównaj sobie zdjęcia z euro ncap. Bodajże 64kmh. W samochodach 4 gwiazdkowych po prostu się wysiada. W tym chevrolecie nie dość, że łamie się dach, drzwi nie da się otworzyć to dodatkowo deska rozdzielcza spotyka się z nogami.
  • Odpowiedz
@Trusky92
@Tha_Doggfather raz źle oceniłem odległość (dodam, że znam swoje auto i wyprzedzam jeśli mam dluugi odcienek wolnego, ale wracając. Raz źle sobie oszacowałem i prawie skończyłem jak ta panna). Dziwne uczucie w sumie. Wyłącza się wszelakie "racjonalne" myślenie, zdążyłem pomyśleć "Boże", automatycznie miga Ci życie przed oczami, nie polecam.

Miałem więcej szczęścia niż rozumu i zmieściłem się na styk przed tirem uciekając przed... Tirem
  • Odpowiedz
jak by miala w tym 300 kucy to by sie pewnie wyrobila xD i teraz jakie auto jest bezpieczniejsze, szybsze czy wolniejsze? XD


@Sweet_acc_pr0sa: #!$%@?, jakby miała większą moc to częściej i odważniej by wyprzedzała, też mogłaby mieć wypadek. To nie wina za małej mocy silnika, tylko błędnej oceny.
  • Odpowiedz