Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Basteq: Nie kumam, zaczęła wyprzedzać, okazało sie, że nie wyrobi i dalej cisnęła na czołówkę? Ile to razy musiałem dawać po heblach bo jakiś wyprzedzany pajac z urażoną dumą zaczął przyspieszać.


No ale takie są skutki braku nauki wyprzedzania. Na kursach uczymy się zaliczyć egzamin zamiast jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach.

@kobiaszu: Ja byłam uczona wyprzedzania, ale mnie uczył facet, który pił z moim ojcem pępkówkę. :)
  • Odpowiedz
@Basteq: nie tyle pośpiech co jazda na pałę z brakiem opanowania auta - taki niepewny typ kierowcy co się pcha gdzie nie trzeba i nie czuje w ogóle samochodu. Bo #!$%@?ć na czoło na takiej szerokiej drodze to trzeba umieć... Pewnie uciekała zamiast na prawo to na lewo na czoło... Z resztą droga prosta, więc ocena odległości jest prosta, szczególnie dużej ciężarówki, która w 99% jedzie 90km/h. Dla doświadczonych kierowców, którzy
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: żebyś wiedział. Mam w swoim aucie trochę mocy i dzięki temu manewr wyprzedzania trwa krótko. Do tego jest duży, ma sporo wzmocnień i myśle ze wysiadlbym z niego po takiej czołówce. Wole starszy ale premium niż nowe papierowe
  • Odpowiedz
@Basteq: tam co chwile ludzie giną. 50 to jedna z najgorszych dróg. Ale tak z innej beczki - zapieprzające na oślep baby to plaga
  • Odpowiedz